Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor zarządzający grupy Mecom: Zaczniemy pobierać opłaty za lokalne treści w internecie

Utworzony przez Gość, 23 października 2010 r. o 12:07
kolejny haracz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie będzie nikt was w internecie czytał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KIOSKU MAŁO KTO KUPUJE DZIENNIK , TO KTO KUPI GO W INTERNECIE. PANU DYREKTOROWI NA MÓZG PADŁO. NAJPIERW TRZEBA ZADBAĆ O POZIOM I WIARYGODNOŚĆ. NIECH ZOBACZ JAK NA FORUM CODZIENNIE INTERNAUCI KPIĄ SOBIE Z PSEUDOPROFESJONALIZMU DZIENNIKARZY DZIENNIKA WSCHODNIEGO. PŁACIĆ TO MOŻNA ZA COŚ CO MA KONKRETNĄ WARTOŚĆ A NIE ZA INFORMACJE PRZEPISANE Z INNYCH SERWISÓW W DODATKU Z BŁĘDAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia uczcie, w internecie są inne strony bezpłatne np konkurencja KL czy tez wszystkie inne gazety, więc uczcie płacić ale nie mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
W KIOSKU MAŁO KTO KUPUJE DZIENNIK , TO KTO KUPI GO W INTERNECIE. PANU DYREKTOROWI NA MÓZG PADŁO. NAJPIERW TRZEBA ZADBAĆ O POZIOM I WIARYGODNOŚĆ. NIECH ZOBACZ JAK NA FORUM CODZIENNIE INTERNAUCI KPIĄ SOBIE Z PSEUDOPROFESJONALIZMU DZIENNIKARZY DZIENNIKA WSCHODNIEGO. PŁACIĆ TO MOŻNA ZA COŚ CO MA KONKRETNĄ WARTOŚĆ A NIE ZA INFORMACJE PRZEPISANE Z INNYCH SERWISÓW W DODATKU Z BŁĘDAMI.
wg mnie dw ma najlepszą stronę, choć błędy sie zdarzają to fakt....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ołłłł jeee - no to po was rybki moje drogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszego sposobu na bankructwo nie macie? Nie znan nikogo kto zamierza wam płacić za byki drukarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej zgodzę się z powyższymi wypowiedziami Forumowiczów, iż strona Dziennika Wschodniego jest pełna byków i czasami zdarzają się pewne gafy w opisywanych artykułach ale muszę przyznać, iż bardzo lubię zaglądać na tę stronę i nawet tak jak dzisiaj komentować pewne opisywane wydarzenia. Niestety jeżeli zostaną wprowadzone opłaty za zamieszczane artykuły to faktycznie dojdzie do sytuacji, że strona ta nie będzie tak często odwiedzana. Ja na pewno nie będę uiszczał żadnych opłat za czytanie codziennej prasówki. Dla mnie jednak bardziej zastanawiającym jest fakt tego nagminnego wyprzedawania i oddawania w obce ręce wszystkiego co polskie. Czy naprawdę potrzebujemy tego obcego kapitału żeby istnieć na rynku i dobrze funkcjonować. Czy naprawdę istniała konieczność oddawania naszego lubelskiego wydawnictwa w ręce jakiejś Grupy Mecom i jakiegoś Davida Montgomerego, który teraz siedząc gdzieś na stołku jakiegoś wielkiego gabinetu w USA będzie nam dyktował co mamy czytać i ile za to płacić??? To są właśnie skutki bezmyślnego dopuszczania do jakiś fuzji, przejęć i wchłonięć, co w konsekwencji prowadzi do niszczenia przez obce koncerny naszego rodzimego przemysłu czy innej działalności. Uważam też że dla dziennika będzie to gwóźdź do trumny no ale może temu Montgomeremu o to właśnie chodzi, bo zapewne ma w posiadaniu wiele innych pism i portali internetowych za które się płaci a portal Dziennika Wschodniego może stał się niewygodny i trzeba skrócić smycz na której się go trzyma i obniżyć jego popularność. Myślę, że przydałoby się dziennikarzom dziennika i redaktorom i innym decydentom odpowiedzialnym za oddanie naszego lokalnego pisma we władanie i posiadanie jakiejś spółce Mecom, poczuć zagrożenie utratą pracy to może doszliby do przekonania, że jednak należało własnymi siłami i środkami walczyć o utrzymanie się na rynku a nie szukanie sobie szefa w osobie jakiegoś Montgomerego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależnie od tego jak bardzo ta decyzja jest nietrafiona i sprawi znaczny spadek oglądalności (zresztą możliwe, że wyliczono, że dochód z reklam przy oglądalności jakiejś tam jest jakiś tam i zakładając spadek wejść o np. 70%, ale sprawiając, że pozostałe 30% cośtam zapłaci (jakieś sms'y może czy coś na dłużej - subskrybcja płatna) i tak się to opłaci. Oczywiście tylo w teorii, bo nie sądzę, aby faktycznie to się udało). Otóż abstrahując od tego wszystkiego, zwróciłem uwagę na tę wypowiedź "Powinniśmy nauczyć naszych czytelników, że muszą zapłacić za to, co widzą na ekranie komputera przed sobą." Dla mnie taka wypowiedź ociera się i to naprawdę mocno o bycie wyjątkowo niegrzeczną. Mamy tu relację pana dyrektora do czytelników na zasadzie: zwierzchnik - podwładny, dyrektor - pracownik, nauczyciel - uczeń, wielki pan dostawca treści - śmieć czytelnik. Może pan dyrektor zbyt długo pierdzi w swój dyrektorski fotel i się już do takiego traktowania innych przyzwyczaił. Nie mam pojęcia, ale może też jego dyrektorzy o ile takowych ma, powiedzieli - ej ty dyrektor chłopaku malinowy - przychody słabe, ludziom trzeba płacić, zrób coś bo polecisz w kosmos. Problem w tym, że jest ta paskudna konkurencja, która tego nie zrobiła jeszcze. Och gdyby tak umówić się ze wszystkimi, że wiadomości muszą być płatne. Jakże cudowny byłby wtedy świat. Ale zawsze wyskoczy jakiś bąbel z jakąś lokalną gazetką, jakiś kurier, jakaś wyborcza jakieś MM i zrobi to za darmo. Ale to nic, po okresie wolnego internetu powoli się go opanuje. Najpierw pod pozorem ścigania nielegalnych treści i przestępców wprowadzimy kontrolę nad treściami w nim zawartymi. Potem powoli się ustanowi odpowiednie reguły i wreszcie będziemy mogli czerpać z tego kaskę. Zdrówka panie dyrektor. A i piniendzy. Piniondze najważniesze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj grubo się mylisz jeżeli sądzisz że bedą płacili , takie same wiadomosci są na innych portalach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego najpierw zapłać tym, co chcą czytać. Żeby zainteresować kogoś to trzeba umieć ciekawie napisać. Te wasze kody świadczą już o nieudolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zyciu nie kupie tego amerykanskiego miszmasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym płaceniem to albo jakiś żart albo facet tak dołuje, że puszczają mu nerwy. Jednak powinien wiedzieć, że nawet w bardzo bogatych społeczeństwach te portale, które parę lat temu chciały kasę za jakieś treści, odeszły od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy wolną Polskę. Okazuje się, że fragmentem tzw. czwartej władzy dyryguje jakiś człowiek z obcego państwa, który jednym Polakom mówi, jak mają pisać, a drugim, co i jak mają czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem do końca dlaczego , ale ten portal coraz bardziej kojarzy mi się z Jeszburgerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, czy mamy jeszcze w Lublinie w pełni polskie media pisane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co publikować wywiad z Montgomerym, skoro w połowie września zrezygnował z funkcji szefa koncernu wydawniczego Mecom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze dwa-trzy lata temu były tu jakieś redakcyjne treści , które można było sprzedawać , a treaz tylko ogłoszeniowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczniemy pobierać opłaty za lokalne treści w internecie
lubię fantastów. bez nich świat byłby o wiele smutniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...