Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i dobrze. Jeśli będzie zaangażowana i dzieci będą ją lubiły to będzie super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze zrobiła, miała zatrudnić córkę redaktora, jak redaktor swoją córkę też zatrudnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najczęściej znajomi i "słupy" mają największe kwalifikacje....to już taka nasza natura ze się przyjmuje pewniaka.... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci dyrektorów powinny mieć zakaz pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest dobrym nauczycielem to czemu nie? Przy zatrudnieniu na pierwszym miejscu powinny być kwalifikacje a nie koligacje rodzinne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było kandydatów bo tak był nabór ogłoszony. A wymaganie za pewne dopasowane pod kandydata. Codzienność... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZS 2 w Bełżycach - dyrektorka zatrudnia córkę, synową a swego czasu szwagra i jego żonę. Jak widać można. Takie klany najtrudniej rozbić i oczywiście ta kadra jest nie do ruszenia. Nie licza sie kompetencje a znajomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest standart.Mam córkę w przedszkolu i kiedyś odwiozłem pomoc przedszkolanki. Opowiadał mi, że nawet sprzątaczki nie są z ulicy. 100% personelu jest z plecami NIKOGO NIE MA Z ULICY. Tak jest w szkołach, szpitalach, polcji, przedszkolach i urzędach. Klika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ta Pani należy do PSL lub jest z tym ugrupowaniem powiązana :) mentalnie na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś grałem na komputerze w taką gangsterską grę strzelankę pt. "M.A.F.I.A.".   ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą zatrzymać młodych w Puławach rewitalizując place osiedlowe. Dla najlepszych absolwentów PSW i uczelni lubelskich, przez kilka lat były nagrody pocieszenia, a dla znajomych, często nieudaczników praca w ZA, Instytutach, US, UM................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Ma pewnego i sprawdzonego pracownika. Ja również wolałbym zatrudnić kogoś z rodziny lub znajomego to oczywiste. Każdy autor nasyconych jadem komentarzy również postąpiłby tak samo będąc na miejscu dowolnego pracodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NEPOTYZM !!!!!1 Wystarczy zapytać w pośredniaku ile jest bezrobotnych nayczycieli i pedagogów i po lepszych szkołach' WYWALIĆ DYREKTORKE NA BRUK za arogancje społeczna i chamski tupet i to prymitywne tłumaczenie ; GDZIE WŁADZA SAMORZADOWA PYTAM SIE????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne.... ma kwalifikacje.... to się nazywa nepotyzm i nie powinien mieć miejsca, chociażby dla zwykłej przyzwoitości i przejrzystości sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy w ten sposób zatrudniani mają "wysokie" kwalifikacje, tylko nie mogą znaleźć pracy nigdzie indziej tylko pod skrzydełkami mamusi, teściowej lub cioteczki, ewentualne znajomych króliczka. Jak to wygląda: córka podlega służbowo matce, zgroza i skandal, że do czegoś takiego się dopuszcza, jawnie, bezwstydnie kpi się ze społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... GDZIE WŁADZA SAMORZADOWA PYTAM SIE????????????????????
  Władza samorządowa zatrudniła Panią Dyrektor poniewaz była jedyną, wykwalifikowaną, etc. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi coś. Znam szkołę w jednej z gmin naszego województwa tatuś dyrektor zatrudnił dwie córuchny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NEPOTYZM !!!!!1 Wystarczy zapytać w pośredniaku ile jest bezrobotnych nayczycieli i pedagogów i po lepszych szkołach' WYWALIĆ DYREKTORKE NA BRUK za arogancje społeczna i chamski tupet i to prymitywne tłumaczenie ; GDZIE WŁADZA SAMORZADOWA PYTAM SIE????????????????????
a ilu jest beznadziejnych pracujących nauczycieli i pedagogów po fantastycznych szkołach? nikt nie zastanowi się że może ta jest zaangażowana, z pomysłami i po prostu jej się chce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...taka postawa byłaby całkiem do zaakceptowania w przedsiębiorstwie prywatnym. Nie do przyjęcia zaś w jednostce samorządowej lub państwowej! Nawet jeśli założymy, iż tłumaczenie Pani dyrektor nie mija się z prawdą, to jednak za moralnie naganne należy uważać zatrudnianie bliskiej rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karta nauczyciela do natychmiastowej likwidacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...