Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawo  oświatowe nie zostało naruszone,gdyby była osobą zatrudnioną na stanowisku  innym  tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie to nie dziwi już i wcale tego nie potępiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Ma pewnego i sprawdzonego pracownika. Ja również wolałbym zatrudnić kogoś z rodziny lub znajomego to oczywiste. Każdy autor nasyconych jadem komentarzy również postąpiłby tak samo będąc na miejscu dowolnego pracodawcy.
To załóż prywatną firmę i zatrudniaj pociotków. W innym razie wara ci od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ta Pani należy do PSL lub jest z tym ugrupowaniem powiązana :) mentalnie na pewno
Nie ma wsparcie kochanego Wójta brawo Panie Krzysztofie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jak Wojt gminy Wolka, zatrudnia swoje kolezanki "od kieliszka"...... hehe i wszyscy to wiedza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha a ogłoszenia nawet w gminie nie dali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani która odeszła na emeryturę po oficjalnym pożegnaniu utrzymywała wszystkich w przekonaniu że być może wróci do pracy cytat jej słów ,,NA RAZIE JESTEM NA URLOPIE".Więc o jakim ogłoszeniu o pracę jest mowa ?z Publicznego przedszkola robi się prywatne , śmieszne są słowa Pani Dyrektor nie było kandydatów trzeba było rozpisać konkurs ale jej córka mam wszelkie kwalifikacje po pracy z dziećmi ma świetlicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Brzeziński nie zwolnił skazanej, więc się nie dziwcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zewnątrz nikt sie nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm, korupcja i protekcjonalizm w jednym to co cechuje polskie instytucje państwowe tylko bić brawo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo nie zabrania. I wszystko w temacie. Ustawa o pracownikach samorządowych nie obejmuje nauczycieli. Dlaczego córka dyrektorki nie ma prawa pracować? Dlaczego jeżeli ma kwalifikacje nie może być zatrudniona i w ten sposób dyskryminowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w prywatnej firmie masz wolny etet to też masz obowiązek zgłosić to w Urzędzie Pracy! I nie wolno Ci dyskryminowac kandydatów, bo nie są Twoją rodziną. No ale Polacy uwazaja ze mają same prawa i zero obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ona może spojrzeć w oczy innym nauczycielom i uczniom? Brak honoru, etyki i zwykłej przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej córka jest już podobnie na stałe umowę dostała ,to jest dyskryminacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robicie aferę z niczego.... Jakoś nikt nie robił problemu o taką samą sytuację w szkole w Gołębiu,w ttej samej gminie! Ja też bym zatrudnił kogoś kogo znam,komu wiem że mogę zaufać.... Nauczyciel to odpowiedzialne stanowisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej córka jest już podobnie na stałe umowę dostała ,to jest dyskryminacja
I bardzo dobrze!!! Żal ci dupe ściska?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...