Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarz podpuścił Muchę, hokejowa wpadka minister

Utworzony przez Czesio, 15 lutego 2012 r. o 10:09
dlaczego w Polsce szefami resortów mianuje się ludzi bez odpowiednich kompetencji? Mucha od sportu, Boni kulturoznawca od cyfryzacji... Może niech z p(o)sła z wykształceniem humanistycznym zroią ministra zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Pani Joanno na Panią głosowałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Mucha jest od bzykania . Póki tylko tym się zajmowała to dzięki temu awansowała. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
icek blumenberg napisał:
Żydostwo to zawsze była najgroźniejsza ze wszystkich zaraza. I tak jest niestety do dziś.
Głupota i ignorancja są o wiele gorsze i jak widać to już prawie epidemia, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pionki napisał:
A ja Pani Joanno na Panią głosowałem...
No to teraz zakłada wór pokutny jutowy i przepraszaj naród na kolanach żeś nas w taki kanał wpuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytek napisał:
Dlaczego sąd odebrał Musze dzieci?
Nie sąd odebrał tylko sama oddała. tak jej się do tej Warszawy w te ministry spieszyło. No to teraz ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niecha Pani Miniser opowie co chował jej kolega w jej burze poselskim - w jej części ciała LUBLIN Pani Mucha lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zieja bo PełO przez wszystkie lata kreowało się na partięekspertów, a jak przyszło do rządzenia to ich zabrakło:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***i nie płodzą one same sę rodzą-czy nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego tu robić problem. Rozgrywki hokejowe amatorów potraktować jako III ligę, mistrz awansuje wyżej i po kłopocie. Co do znajomości sportu to może warto przypomnieć, że minister Mucha w młodości trenowała karate a obecnie potrafi jeszcze pobiegać. Znający temat może podpowiedzą co była minister Elżbieta Jakubiak (oprócz sportowej sylwetki) miała wspólnego ze sportem. Z drugiej strany pani Jakubiak miała łatwiejsze zadanie mając wysportowanego premiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to już se k... POlatałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że mamy D.U.R.N.Ą minister sportu wiedziałem od dawna! Ale to że mamy jeszcze głupszych obywateli dowiedziałem się przed chwilą po przeczytaniu niektórych wpisów na forum! TO BYŁO STRASZNE ŻYĆ W TAKIEJ NIEŚWIADOMOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy wszyscy na forum tak dobrze znają system rozgrywek hokeja? A wszystkie inne dyscypliny? No może piłkę nożną co nieco... Łatwo krytykować siedząc przed komputerem, ale niektóre komentarze to czyste chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zaczyna mi jej być trochę szkoda Uważam, że to nie jest problem złapać kogoś na niewiedzy. Ciekawa jestem ile razy wam się zdarza nie znać odpowiedzi na pytania z tego czym się zajmujecie. Każdy jest wyspecjalizowany w jakiejś dziedzinie i pomimo tego nie wie wszystkiego. Pani Mucha do roboty i nauki a dziennikarze niech jej trochę odpuszczą i nie wpuszczają w maliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
To że mamy D.U.R.N.Ą minister sportu wiedziałem od dawna! Ale to że mamy jeszcze głupszych obywateli dowiedziałem się przed chwilą po przeczytaniu niektórych wpisów na forum! TO BYŁO STRASZNE ŻYĆ W TAKIEJ NIEŚWIADOMOŚCI
Widzę, że jesteś specem sportowym. Może wyjaśnisz jak to jest z rozgrywkami popularnej w Lublinie koszykówki. Chodzi mi o I i II ligę zarówno kobiet jak i mężczyzn (ile grup, jak z awansami i spadkami), gdyż na stronie PZKosz jakoś nie mogę się tego doszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
początkujący kibic napisał:
Widzę, że jesteś specem sportowym. Może wyjaśnisz jak to jest z rozgrywkami popularnej w Lublinie koszykówki. Chodzi mi o I i II ligę zarówno kobiet jak i mężczyzn (ile grup, jak z awansami i spadkami), gdyż na stronie PZKosz jakoś nie mogę się tego doszukać.
W LUBLINIE W KOSZYKÓWKĘ TO SOBIE MOŻESZ POGRAĆ W HIPERMARKETACH, TYLKO NIE WRZUCAJ SŁOIKÓW SZKLANYCH BO BĘDZIE HAŁAS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jaki z tego morał panie dziennikarzu> Z siebie tylko robisz idiotę! To przecież takie fajne puścić kogoś w maliny. A tym bardziej Minister. Dla mnie to żałosne zachowanie dziennikarzyny, ktory dla niezbyt pojętego celu zachowuje się tak, jak gdyby pozjadał wszystkie rozumy. Żałosnym jesteś dziennikarzyno!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
W LUBLINIE W KOSZYKÓWKĘ TO SOBIE MOŻESZ POGRAĆ W HIPERMARKETACH, TYLKO NIE WRZUCAJ SŁOIKÓW SZKLANYCH BO BĘDZIE HAŁAS!!!
Liczyłem na normalną odpowiedź, dostałem D.U.R.N.Ą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zepo - każda osoba publiczna winna być przygotowana na to, że bedzie ofiarą róznych zagrywek ze strony dziennikarzy, którzy będa ja podpuszczali na różne sposoby. To rzecz stara jak świat - a przynajmniej jak prasa. TYm bardziej, ze Mucha dała juz się poznac jako wyjątkowa ignorantka w dziedzinie, której ma szefować. "Na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą" - mówi Ci to coś? Po za tym - niestety - ale koszykówka jest jednym z kilku najpopularniejszych sportów druzynowych na świecie, i minister sportu winien wiedzieć cokolwiek na temat systemu rozgrwek. Nie obraziłabym się, jakby nie wiedziała nic na temat polskiej ligi futbolu amerykańskiego czy krykieta (chyba są takowe). Ale "w temacie" najpopularniejszych dyscyplin minister sportu nie może być taki zielony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
początkujący kibic napisał:
Liczyłem na normalną odpowiedź, dostałem D.U.R.N.Ą.
DURNE odpowiedzi dla DURNYCH ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...