Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Echo Investment odpowie na Wasze pytania

Utworzony przez Gość, 18 kwietnia 2012 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Ja mam pytanie. Dlaczego ta szopka trwa od 12 lat ? ECHO kupiło te obesrane krzaczki na Czechowie w 2000 roku. Po 12 latach pieski tam ciągle srają na spacerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam pytanie. Dlaczego ta szopka trwa od 12 lat ? ECHO kupiło te obesrane krzaczki na Czechowie w 2000 roku. Po 12 latach pieski tam ciągle srają na spacerach.
Bo w naszym kochanym grajdole niektórzy nie wyobrażają sobie że ktoś może zrobić dobry interes i oczywiście robią wszystko żeby mu przeszkodzić albo przynajmniej naciągnąć. I zajeło im to 12 lat a i tak nie wiadomo czy to już koniec. Po radnych można wszystkiego się spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech budują i niech to się w końcu skończy. Ile można ciągnąć jeden temat !!! Już chyba wszyscy mają tego dosyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam pytanie. Dlaczego ta szopka trwa od 12 lat ? ECHO kupiło te obesrane krzaczki na Czechowie w 2000 roku. Po 12 latach pieski tam ciągle srają na spacerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech budują, ale aby to nie był następny bunkier. Projek powinien pasować do tego terenu. Górki to piękne miejsce na rekreację, tylko ten teren trzeba mądrze zaplanować, A pieski tez muszą gdzieś srać!!!!, niedługo będzie im można tylko latać na smyczy, bo wszędzie zakazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...