Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja też wysłałam zdjęcie swojego kota mimo to sie nie ukazało OSZUŚCI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo napisane we wczesniejszym artykule ze najfajniejsze zdjecia zostana wybrane, widocznie twoje nie bylo takie fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszym kochanym kociakom w dniu ich święta życzenia :kochanych i odpowiedzialnych opiekunów,pełnej miski i ciepłego kąta.Dbajmy o kociaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
bylo napisane we wczesniejszym artykule ze najfajniejsze zdjecia zostana wybrane, widocznie twoje nie bylo takie fajne
Staramy się publikować wszystkie zdjęcia, ale mieliśmy problemy techniczne z naszą skrzynką email. Można już wysyłać zdjęcia na adres online@dziennikwschodni.pl lub bezpośrednio do mnie: minkiewicz@dziennikwschodni.pl pozdrawiam Łukasz
Ostatnio edytowany 17 lutego 2009 r. o 14:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O naszych milusińskich należy dbać cały rok i nie zapominać, ze są one naszymi przyjaciółmi. Pamiętajmy też o tych których nikt nie chce, brudnych, głodnych, zmarzniętych w piwnicach czy wałęsających się po śmietnikach. Pomoc niewiele kosztuje a moze uratować niejedno kocie życie. Pozdrowienia dla wszystkich kociarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magdo, Zenon jest absolutnie przepiękny! Puchnę z dumy! pozdrawiam serdecznie KD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fundacjafelis.pl napisał:
Pani Magdo, Zenon jest absolutnie przepiękny! Puchnę z dumy! pozdrawiam serdecznie KD
W imieniu Zenona - pięknie dziękuję. Także za to, że Zenon po dramatycznych przejściach szczęśliwie trafił do nas - dzięki Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...