Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dziś wszyscy jesteśmy Francuzami"

Utworzony 14 listopada 2015 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Ja nie jestem więc niech mówi za siebie. Chcieli ciapatych u siebie to teraz w ramach podzięki im pokazy pirotechniki robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyny?. Proste, chcieli mieć tanią siłę roboczą, no to mają. Pomimo tego:"Dziś wszyscy jesteśmy Francuzami". Kondolencje dla rodzin ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wszyscy jesteśmy Francuzami, jutro zaś Francuzi będą straszyć nas karami za nie przyjmowanie imigrantów "z Syrii".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęśce jesteśmy społeczeństwem homogenicznym etnicznie , kulturowo i religijnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu muzulmanie ubogacaja i urozmaicaja kulturowo zycie francuzow.Prawda pani Joanno Mucho?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem Francuzem i nie mam zamiaru nim być. Życzę Francuzom, by w końcu poszli po rozum do głowy zarówno w swojej wewnętrznej a zwłaszcza zewnętrznej polityce. A my powinniśmy szukać sojuszników jak najbliżej naszych granic, których interesy są zbieżne z naszymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem więc niech mówi za siebie. Chcieli ciapatych u siebie to teraz w ramach podzięki im pokazy pirotechniki robią.
Za ciapatych twój  post zgłaszam do prokuratora. Jedna rasa, ludzka rasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępe powtarzanie, że wszyscy jesteśmy Francuzami oznacza dzisiaj, że wszyscy jesteśmy baranami prowadzonymi na rzeź http://wpolityce.pl/swiat/271763-tepe-powtarzanie-ze-wszyscy-jestesmy-francuzami-oznacza-dzisiaj-ze-wszyscy-jestesmy-baranami-prowadzonymi-na-rzez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Partia Razem: szkoda, że tak nie reagujecie gdy z drugiej strony zniewala się ludzi, sprzedaje na targach i nawołuje do nienawiści rasowej czy religijnej. Jesteście jedynie mocni w gębie i być może donosach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tzw. Partii Razem: ponieważ wasze horyzonty wiedzy są widocznie ograniczone, pragnę poinformować, że niektórzy naukowcy naliczyli się aż 9 ras ludzkich. Czy takich ludzi jak Birdsell, Garn, Coon też chcecie wsadzić do pierdla bo rozróżniają rasy? A może Komuniści czy post-komuniści z Polski powinni skończyć na Syberii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobny Breslauczyku. Jak jesteś Francuzem to wal Kopacz PO francusku i będzie Ok. A ile dni jeszcze będziesz plótł bajdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...