Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Efektywne mikroorganizmy: Zaprząc EM-y do roboty

Utworzony przez yedi, 21 maja 2011 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Czy ktoś wie gdzie to kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to artykuł sponsorowany. Gdyby to było takie cudo (nie ma skutków ubocznych! oprócz pewnie ceny) już by to stosowano na potęgę i nie uwierzę w żaden spisek że jakieś lobby czy fabryki nawozów sztucznych wyciszają takie wiadomości by nie było konkurencji. Za dużo tu achów i echów a słowa bliżej nieznanych "naukowców" i i osób z "terenu" absolutnie do mnie nie przemawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że artykuł sponsorowany: http://allegro.pl/my_page.php?uid=6797224 Nikolaim złego słowa nie powie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad "Artykuł sponsorowany" - za szybko sądzicie... Ostrożność dobra rzecz, ale nie zawadzi najpierw spróbować, potem wydawać opinię, nie tylko w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Sienkiewkę: ###### nie pozwólmy Legnicy wygrać. Głos można oddawać co godzinę. Potrzebujemy waszych głosów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie gdzie to kupić?
ja kupuje u tego człowieka lukasz@ekologicznerolnictwo.pl Zapytaj o ofertę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka ściema.. EMy działają tylko jak właściciel chce widzieć ze działają albo oszukańczy przedstawiciele go nakręcą..   Czym się rózni zakiszacz od probiotyku? NICZYM. To jest ta sama woda z melasa ! Kazdy zobaczy to co chce widziec wiec proszę nie pisac farmazonów bo pozniej sa tlumaczenia ze było za sucho ze woda chlorowana ze deszcz nie padal albo padał ze za duzo albo mało wody !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z tą barwiona woda. Jeżeli jakiś prawdziwy i z głową na karku rolnik tego spróbował to już nie stosuje. Sam hoduje krowy mleczne i nie słyszałem żeby ktos z moich znajomych stosował a nawet mam lepszą historię ze ta barwiona woda spowodowała wzrost komórek somatycznych w mleku i przedstawiciel czym prędzej zabierał towar żeby fama nie poszła po wsi. Drugi przypadek to zbadanie tych ich cudownych otrębów które pod mikroskopem nie zawierały żadnych bakterii. Więc proszę nie pisać o jakości i nowoczesnych fabrykach bo takie nie istnieją a produkt to sciema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...