Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część humanistyczna. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez baśka, 27 kwietnia 2010 r. o 08:08
trochę mam stresa mało się uczyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC SIĘ NIE MARTW, MC DONALDS PRZYJMIE CIĘ Z OTWARTYMI SKRZYDŁAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się w ogole nie uczyłem w gimnazjum, miałem 40 z humana i 37 z matmy. Wystarczy pomyslec a bez przygotowania mozna napisac na luzie po 35 z obu testów. Rzez to dopiero kolezanko zacznie się w liceum ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin był średni, za to rozprawka banalna. Pytanie nr. 28 (z WOSu) mnie powaliło po prostu. Natomiast błędem, który będzie się powtarzał będzie z pewnością to, że niektórzy uczniowie zamiast tekstu I streścili tekst IV (pyt. 22 zdaje się). Na szczęście nie popełniłam takiej gafy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee taam ;x ja tez mialam stresa az do rozpoczęcia czytania ; x bałam sie lektury ; o . albo charakterystyki kogoś z lektury ; o . a tu ; oooooooo prościzna z rozprawka : D tak w ogole. zadanie ze zmienieniem na zdanie oznajmujace 3 os. lm mn. to pff w podstawówce ucza ; d Podsumowując. z wosu chcieli chaczyk na nas. ; d ale napewno ktos cos wymyslił. np. dwa. xD prostety i listy ;d to chyba kazdy powinien wiedziec, nawet z tv ; x ogolnie szoking, bo przerabialismy ostatnio ten odezw Okulickiego. iiii z polaka w ćwiczeniach w tamtym semestrze o Salamonie byly testy ; x i ten sam tekst ; x wiec na teście go nawet nie czytałam ; x super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dobrze streściłam, jednak ostatni raz streszczenie pisałam w 6 klasie podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie był taki trudny i pojawił się fragment z mojej ulubionej książki : władcy pierścieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dla mnie to była masakra nie wiem czemu bo przecież tyle testów zrobiłam ale ja to zawsze takie szczescie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupa nie test 2009 byl latwiejszy jak dla mnie haha streszczenie porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co napisaliście co oznaczały te kamienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałam, że oznaczają trudy życia,czy coś w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a który mieliście tekst streścić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co napisaliście co oznaczały te kamienie?
ja stwierdziłam, że w wierszu symbolizują one krzyż, który miał nosić jezus, ale no nie wiem, czy mam racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pierwszy o salomonie;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że to chyba cięzar z jakim zmaga się podmiot liryczny i jakim jest obarczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh ja też już po egzaminie. Był taki sobie, ani trudny, ani łatwy, choc niektóre pytania mnie zaskoczyły. Np te z obrazu mnie lekko podłamały. Sporo pytań z historii się pojawiło, a rozprawka prosta na szczęście , ale to się jeszcze okaże. Czekam na odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ja tez napisałam że symbolizowały grzechy ludzie które nosił Jezus ale nie wiem;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trzeba poczekać na odpowiedzi może nie bedzie tak żle z wynikiem. Ciekawe co bedzie jutro;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie podaliście arg.go rozprawki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra... te pytania z histori mnie powaliły xddd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...