Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część humanistyczna zakończona (odpowiedzi, arkusze, pytania)

Utworzony przez agent94, 27 kwietnia 2010 r. o 13:57
Po przeczytaniu Waszego artykułu jestem zaskoczona wypowiedziami uczniów. Większość sądzi: "Jaka łatwizna". Przyjdą wyniki, to pewność siebie spadnie. Nie sądzę, byście wszyscy napisali na 50- tkę. Ja się nie spieszyłam, pisałam do ostatniej chwilii. To żaden szpan wyjść z sali pierwszym. Chodzę do najlepszego gimnazjum w Lublinie. Wiem, że będę mieć więcej niż 40 punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo wow, fajni są, że mówią 'taka łatwizna'? Wg mnie egzamin nie był łatwy, nie był też trudny. Zaskoczyła mnie tak duża liczba pytań dotyczących historii. Pytania z wos-u i to otwartego też się nie spodziewałam -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po egzaminie byłem załamany ale po sprawdzeniu odpowiedzi dowiedziałem sie ze mialem tylko 4 błędy w zadaniach zamkniętych ale otwarte mi za to nie poszły a liczyłem na 30 pkt. może rozprawka mnie uratuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zadań zamkniętych mam 20/20, ale otwarte poszły mi fatalnie. Oczywiście oprócz rozprawki, która wydaje mi się była tak łatwa, że jest to aż podejrzane xd. Odpowiedzi do obrazu chyba dobrze, ale nie wiem, czy trafiłam konkretnie w klucz, więc kiepsko ;/.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test z humana nie był taki trudny.Rozprawka bardzo mnie zaskoczła bo nie było nic o lekturach,których tak bardzo się bałam.Pytanie z wosu dała mi bardzo dużo do myślenie ale sobie z nim poradzilam nawet dobrze.Jutro czeka nas test matematyczno-przyrodniczy oby i on poszedł nam dobrze ale nie wiadomo jak to będzie bo ten mógł być łatwy a następny będzie trudny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denerwują mnie osoby dla których to było proste. Albo Ci którzy tego nie pisali a przeczytali odpowiedzi i dla nich też to taka łatwizna. Spróbujcie iść na stresie , że kończy sie gimnazjum i chce sie jak najlepiej to napisać oczywiście , że Wam to dobrze nie pójdzie. Też mogę powiedziec, że po przeczytaniu odpowiedzi test wydaje sie łatwy. Największym szokiem było jak dla mnie pytanie z WOS-u ;] Niby takie proste , ale na pewno duża ilość osób dała się złapać . Życzę wszystkim gimnazjalistom połamania piór na jutrzejszym egzaminie matematyczno-przyrodniczym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był taki średni jeśli chodzi o poziom trudności. Osobiście jestem zadowolona z tego jak napisałam. Ale zobaczymy w czerwcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałem dziś egzamin i wydawał się prosty. Tak naprawdę to był banalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że test wcale nie był taki łatwy, choć rozprawka dawała duże możliwości. To pytanie z wosu rzeczywiście zaskakujące, choć do wykonania jak wszystko. Zamknięte? po prostu trzeba było się skupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten egzmin był tak durny że szok!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie link z odpowiedziami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak uważam, że był łatwy, mimo że 50 pkt miec nie bede. Nie trzeba bylo znac lektur i zadnych wierszy tylko troche pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzamin nie był taki łatwy jakby sie mogło wydawac. co było dwa lata temu? cały egamin opierał sie na lekturach. a teraz? nic. wcale nie trzebabyło powtarac tego wszystkiego. te zadania do wiersza to była dopiero porażka. ogólnie:gdzie temat egzaminu, gdzie jest jakaś spójnośc w całym teście? wypracowanie może sie wydawac proste bo tak jakby podano argumenty, ale nie powiedziano ile mamy my podac argumentów. wyobraźcie sobie jak to trzeba bedzie czytac. zobaczymy co jutro ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justem szczęśliwa bo z zamkniętych na razie odpadły mi trzy punkty. Reszta w rękach komisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na egzamin gimnazjalny, to był naprawdę łatwy. Żadnych podchwytliwych pytań. Nie sprawdzano naszej znajomości środków stylistycznych ani lektur... Gramatyki też nie... Samo czytanie ze zrozumieniem i szczątkowa wiedza historyczna + zadanie z wosu, którym byłam bardzo zaskoczona... A temat rozprawki był bardzo `na czasie`. I myślę, że każdy się w nim odnalazł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze podajcie stronke, link z odpowiedziami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero stresu . ;p Nie wiem dlaczego , ale się nie stresowałam . ;P i przez to egzamin nie wiem jak mi poszedł .;P Dziwnie jakoś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.echodnia.eu/assets/pdf/ED34586427.PDF tylko takie odpowiedzi znalazłam, aczkolwiek nie wiem czy wiarygodne. Moim zdaniem nie był to test mega trudny, bo jak juz ktos wyżej zauważył, nie bylo zadań ze znajomości lektur czy gramatyki. Rozprawka, no cóż, dziwny temat był. Bylam bardziej przygotowana na jakąs charakterystyke. Przypominalam sobie postacie z lektur ale jak widać, nie było to potrzebne. Teraz tylko czekać na wyniki w czerwcu. Życze powodzenia na jutrzejszym teście z mat-przyr ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że bedzie trudniejszy z zamknietych mam 19/20 a z otwartych chyba nie jest tak zle myslalem ze bedzie trudniej i licze na okolo 40 pkt z polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem dzisiejszy test nie był bardzo trudny, jednak nie był też łatwy. miałam nadzieje ze z zadan zamknietych bd miala 20/20 jednak sie mylilam.... teraz tylko sie modle zebym miala duzo pkt z zad otwartych. nie spodobalo mi sie zadanie z wosu i tekst z ,,krzyzakow'' , rozprawka byla zbyt latwa dlatego wydaje mi sie ze bea surowo ja oceniac. . . chcialam miec ponad 40 pkt ale jestem pewna ze nie bedzie tyle. wiecie moze jakie powinny byc prawidlowe odp do tego zadania z wosu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...