Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~Paula~, 29 kwietnia 2010 r. o 12:10
w zadaniu 10 jest błąd . powinno byc T F F F ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co odpowiedzieliscie w słuchanych i w 14? wydaje mi sie, ze w dziesiatym w ostatnim przykladzie serio powinnien byc falsz. narazie na pewno nie mam dwoch punktow ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie odpowiedzi do zadania 14?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika, w trzecim w dziesiatym zadaniu true, przeciez z tekstu wynika ze niektorzy w to wierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w 10 zadaniu jest błąd. powinno być t f f f .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ! dlaczego w tym arkuszu łaczna liczba punktów wynosi 47 ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olaa napisał:
Mam pytanie ! dlaczego w tym arkuszu łaczna liczba punktów wynosi 47 ?!
Bo nie dodali jeszcze odpowiedzi do zadania 14.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anglik prosty nawet, tylko jak bylo do wybrania obrazek "pomidor, grzyby czy cebula" to co daliscie? bo ja ddałam cebule a wszyscy ode mnie pomidora i juz sama nie wiem a z matmą to masakra ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juliett napisał:
A w 10 zadaniu jest błąd. powinno być t f f f .[/quote] [quote name='Juliett' post='273972' date='29.04.2010, 12:41:25']Bo nie dodali jeszcze odpowiedzi do zadania 14.
Dzieki. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w zadaniu 14 miałam tak: na początku <14.1> wstawiłam zdanie ...coś tam... Fred robi sobie żarty z wielu ludzi, ze mnie też... W następnym <14.2> ...Byłem szczęśliwy, że jednak go (tj. pająka) nie miałem na bucie... A w ostatnim <14.3> ...Poszedłem z tym do Freda, żeby coś z tym zrobił.. dokładnie nie wiem Jak To Leciało , ale sens jest ten sam. Piszcie czy macie tak samo, czy inaczej.... wtedy będę mogła ocenić 14 zadanie ... jak wam ogólnie "poszło"???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyczny wcale nie był taki trudny!!Zadania otwarte banalne a w zamknietych były tylko 3 albo 4 które były bardzo trudne. Nie wiem czemu płaczecie...ja z matmy będe miał 40+...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z obrazkiem to cebula - byla mowa ze to jej przyjaciele nie lubia pomidorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~ napisał:
~ No właśnie.. Moim zdaniem tam ma być fałsz.. [?]
oim zdaniem tez falsz ale to sie jeszcze moze zmienic poczekam do czerwca tak czy siak 45i wyzej z matmy 46 a zpolaka moze 40 i sie ciesze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łobo mam 14 identycznie ;] moze cos z tego bd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
oim zdaniem tez falsz ale to sie jeszcze moze zmienic poczekam do czerwca tak czy siak 45i wyzej z matmy 46 a zpolaka moze 40 i sie ciesze
hehe z polaka ja mam 40+, z matmy 43 albo 42 a z angielskiego bez tego 14 zadania mam juz 44 pkt Takze testy lajcik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łobo<ł> napisał:
Ja w zadaniu 14 miałam tak: na początku <14.1> wstawiłam zdanie ...coś tam... Fred robi sobie żarty z wielu ludzi, ze mnie też... W następnym <14.2> ...Byłem szczęśliwy, że jednak go (tj. pająka) nie miałem na bucie... A w ostatnim <14.3> ...Poszedłem z tym do Freda, żeby coś z tym zrobił.. dokładnie nie wiem Jak To Leciało , ale sens jest ten sam. Piszcie czy macie tak samo, czy inaczej.... wtedy będę mogła ocenić 14 zadanie ... jak wam ogólnie "poszło"???????
Mam identycznie chyba nie moglo byc inzcej to akurat bylo proste mam jeszcze watpliwosci do zadanie 6 c mysle ze tam powinno byc will decorate
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 10 powinno być T F T F. W tych ze słuchu mam tak: 1.1 lekarz 1.2 weterynarz 1.3 dentysta 2.1 T 2.2 F 2.3 T 2.4 F 3.1 weetner street 3.2 cebula 3.3 21$ 4.1 Sounds great! 4.2 Ok, I will 4.3 Here you are 4.4 Good idea 4.5 65 kilos. Czy ktoś może mi powiedzieć czy mam to dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh.. no to dobrze jest///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj to dobrze że cebula )) czyli mam 1 pkt HAa ! nie no ;p JOKE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już na dwóch innych stronach sprawdziłam i jest w 10 zadaniu T,F,T,F sama też tak zaznaczylam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...