Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~Paula~, 29 kwietnia 2010 r. o 12:10
Amy napisał:
W 10 powinno być T F T F. W tych ze słuchu mam tak: 1.1 lekarz 1.2 weterynarz 1.3 dentysta 2.1 T 2.2 F 2.3 T 2.4 F 3.1 weetner street 3.2 cebula 3.3 21$ 4.1 Sounds great! 4.2 Ok, I will 4.3 Here you are 4.4 Good idea 4.5 65 kilos. Czy ktoś może mi powiedzieć czy mam to dobrze?
Jakie Kilos?! Przecież tam pytała o WAY=DROGA to jak można odpowiedziec ze jaką masz długą drogę? 65 kilogramów...ludziee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas jest słaby poziom angielskiego i mi nie poszła za dobrze ;/ za to we wczorajszym teście mam tylko 3 błędy (2 zamknięte i jedno otwarte) i z polskiego wszystko mam dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewe masz dobrze bo ona mowi ze nie lubi onion a onion po agnielsku to cebula pomidorow nie lubia jej koledzy...xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w zadaniu 6 nie powinno być will decorate?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak myślę z tym will.... no bo przecież w następnym zdaniu było ... coś tam.... zawsze podobają mi się twoje pomysły... no to wedłu mnie powinno być WILL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie ma odpowiedzi do 14 zadania??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łobo<ł> napisał:
też tak myślę z tym will.... no bo przecież w następnym zdaniu było ... coś tam.... zawsze podobają mi się twoje pomysły... no to wedłu mnie powinno być WILL!!
Ja też napisałęm will decorate bo decorate to chyba dokonany nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gongo napisał:
Jakie Kilos?! Przecież tam pytała o WAY=DROGA to jak można odpowiedziec ze jaką masz długą drogę? 65 kilogramów...ludziee
Usłyszałam "weight" zamiast "way". Gapa ze mnie A pozostałe mam dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie Matematyczny był prosty a w dzisiejszym dużo błędów zrobiłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gongo tam nie chodziło o "way" tylko o "weigh" czyli wage. w szostym tez mam will decorate... jak na razie mam 48 kt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to lipa łącznie z trzech bede mial okolo 130 a mam średiną 4,2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 44 ;/ fest! tyle miałam też na próbnym- a moze mam nawet mniej troche bo nie daliscie 14 zadania wogole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było weight na peno a nie way(łej sie czyta a tak nie było )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie tez sie zdziwilam, bo tekst nie byl o tym jak zwierzeta spedzaja zime tylko o legendzie...żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Anglika mam 47 , z matmy 36 <żal>, a z polaka coś koło 43 - 45 bo nie wiem ile za rozprawkę, dzisiaj test był banalny, ale wczoraj to nas rozje*ali tymi biedronkami i czajnikiem, a w zad. 10 w ostatnim przykładzie ma byc F a nie T bo sprawdzałem na innej stronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 48 kt.Tzn niewiem ,ale wg mnie powinno być I`m going a nie doing,potem will decorate a nie decorate w 10 powinno być TFTF .A i mam pytanie w ostatnim ze słuch jak to było How much do you weigh czy How much do you pay?...Niewiem najpierw zrozumiałam to pierwsze ptem drugie iw końcu zaznaczyłam to 25 dollars,jeśli mam to źle to mam 47 pkt i jestem zadowolona.Z angielskiego mam same 5 ,powinnam miec 50 ,dużo osób mi tak mówiło ja uważam iż jest to nieprawda.Więc mam radę dla tych co przejmują się wynikami swoich testów:testy wcale nie pokazują tego jak się uczycie etc. wpływ na wynik testu nie ma jedynie wiedza i umiejętności,dochodzi to tego szczęście bądź też pech...Poprostu angielski poszedł mi dobrze matematyka i polski gorzej na ok 40-35 pkt. i w szkole mam same 5 4.To co było jest historią nie przejmujcie się więc bo nie warto.;)Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amy napisał:
Usłyszałam "weight" zamiast "way". Gapa ze mnie A pozostałe mam dobrze?
ja tez tam slyszlam 'weight' luudzie jeszcze nie wiadomo moze ta druga osoba zle uslyszla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być cebula.. pomidorów nie lubili jej przyjaciele:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do will decorate to macie źle Po when nie stosuje się will, tak samo jak po if
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno byc will decorate i niech mnie k**** nie denerwuja !!!!! przeciez jak ona przyjedzie to dopiero bedą dekorowac!!!!! ehh ogólnie byl prosty jeszcze przejechalam sie na dry clean only pierwsze zaznaczylam kurtke a potem stwierdzilam ze nie pasuje i zmienilam a jednak byla kurtka;pp ! Mam 45/50 z tego ci wyczytalam. Nie jest zle ale moglam napisac lepiej;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...