Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 12:17
Jak tam po egzaminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po egzaminie dzisiejszym masakra. Gorzej być nie mogło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia z tym egzaminem...Zadania niesamowicie trudne przynajmniej jak dla mnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo bardzo trudne według mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FATALENIE;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało matematyki dużo geografii i chemii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawaliłam na całej linii moim zdaniem był b. trudny Na pewno trudniejszy niż w poprzednich latach - niestety, a wiem bo rozwiązywałam testy z poprzednich lat. Jak będę mieć 25 pkt. to będę się strasznie cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test to po prostu masakra, ja osobiście nie narzekam na swoja nauke a wogóle nie zdąrzyłem całego napisac... i weź tu idź do dobrej szkoły:(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudny był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin był fatalny. Za dużo fizyki i chemii. Stanowczo za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow!! Kto by sie spodziewał tak trudnego testu?? Co roku robia coraz trudniejsze,ale teraz to juz przesada;/ zadania otwarte- masakra, chociaż chce miec powyżej 20 pkt ale wątpie ;/ ;/ ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem co komisja miała na celu robiąc tak TRUDNY test! Proszę wziąźć pod uwagę, że nie każdy jest tak zdolny i nie wszyscy muszą być świetnymi matematkami ! Jednym słowem porażka. Mogłam sobie pomarzyć o dobrym liceum. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ LUDZIOM KTÓRZY WYMYŚLALI TEN TEST ! GRATULUJĘ KREATYWNEJ GŁÓWKI. jeszcze jedno ! wymyślając tak trudne zadania polska młodzież daleko nie zajdzie. sad.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh.. nie bylo z tego co walkowalismy przez pol roku.. tyle staran a oni se wymyslaja... ;/ niech se sami pisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde przegieli z tym egzaminem byl strasznie trudny! malo matmy duuuuzo fizyki chemii;/ poza tym te pytania...a gdzie obliczanie czasu gdzie skala? to co powtarzalam oczywiscie tego akurat nie bylo...a co roku bylo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to miało być taki trudny ja nie moge jak będe miał 10 punktów to będe happy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj slabo, słabo. Trudne było ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa u nas sam płacz byl;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaaa duużo chemi!!!!!!!!!!!! beeeeeeeeeeznadzieja. 20 punktów<----- moje marzenie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...