Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 12:17
daj spokuj! nienormalne to było i tyle!!!!! ci z oke są porąbani i dają jakieś idiotyczne pytania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni wszyscy pogłupieli? Co roku jest coraz gorzej z tymi egzaminami... Idzie się załamać.. jeśli będę miała 10 punktów to będzie sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była porażka. większość chemi. fizyki i geografi. i jeszcze wszystko o wokół tego węgla. połowy nawet na lekcji nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie trudny test. Przypominałam sobie wiele przed egzaminem. Ale praca wyszła z tego marna. Fizyka mnie dobiła. I te zamknięte o węglu kamiennym, brunatnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna porażka!!!!!!! zawaliłam cały egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin był strasznie trudny a wam jak poszło??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był koszmar!!! Jak wyszliśmy z sali to wszędzie u mnie na korytarzach było słychać tylko zbiorowe jęki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia!! jestem pewien 2 zadan otwartych na 10!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni po prostu sprwadzają nasz poziom wiedzy. Jak nam pójdzie źle to przysły rocznik będzie mieć łatwiejszy test, a jak dobrze to będzie trudniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dokladnie ... kazdy powtarzal skale czy nawet wzory a tam nic z tych rzeczy nie bylo... szooook... mysle ze zniza bariery srednich z egzaminu jak beda do szkoly przyjmowac bo niestety ale wyniki beda bardzo slabe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie test był bardzo łatwy, poszło mi rewelacyjnie, wszystko napisałam. Powiem że jak ktoś się uczył przez 3 lata i robił notatki w teraz przez kilka miesięcy przed egzaminem się uczył też by wszystko napisał, bo test był bardzo łatwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc pretensję do samych siebie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamta napisał:
to była porażka. większość chemi. fizyki i geografi. i jeszcze wszystko o wokół tego węgla. połowy nawet na lekcji nie było.
ja tez nie miałam połowy na lekcjach:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy;/ porażka ... rozwiązałam chyba wszystkie z poprzednich 10 lat i żaden nie był tak zrąbany;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania.f napisał:
To był koszmar!!! Jak wyszliśmy z sali to wszędzie u mnie na korytarzach było słychać tylko zbiorowe jęki
u nas bylo slychac tylko slowa: JA PIER....! ;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej, on był straszny! Na przygotowaniach powtarzaliśmy czas itd! Jestem przerażona jaki będę miała wynik! :/ Był straaaaasznie trudny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmaściłam. Wszystkiego czego się przygotowywałam nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zdziwiło to, że tak mało matmy, a to przecież powinien byc test głównie z tego. z biologią rzeczywiście przegięli, ale nie przesadzajmy, nie było to takie trudne ja liczę na jakieś 46-47 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie mow czlowieczku bo to bylo tragiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragednia z tym testem.. takie obliczenia wychodzimy ze szok.. Niektore pytania nie były trudne lecz większa cześć była bardzo trudna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...