Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 12:17
co roku było coś w stylu "oblicz ile siatki musi kupić pan Włodzio by ogrodzić oczko wodne o średnicy 5m" a w tym roku jakaś masakra! ja się poryczałam w domu, bo już na pewno nie dostanę się do wymarzonej szkoły. ten egzamin miał może ze dwa zadania na matematyke! i z tą Olą to bardziej na logike i metodą "prób i błędów" a niżeli czegoś ze wzoru. MASAKRA. test był całkowicie BIOL-CHEM-GEO. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzamy się z Tobą, zależy nam na dobrej szkole stąd nasze pytanie. Martwimy się... Wydaje nam się że w całej Polsce opinie na temat egzaminu są takie same. Kiedy ludzie wychodzili z sali mieli łzy w oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choolera ... bez kituu ten Egzamin to totalny niewypał. ! ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był masakryczny. we wcześniejszych latach było łatwiej. to nie fair. i weź się człowieku dostan do dobrej szkoły jak oni z czymś takim wyjeżdżają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzamy się z Tobą, zależy nam na dobrej szkole stąd nasze pytanie. Martwimy się... Wydaje nam się że w całej Polsce opinie na temat egzaminu są takie same. Kiedy ludzie wychodzili z sali mieli łzy w oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
da ktoś link z odpowiedziami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem po co mi wiedza o biedronkach i mszycach. no teraz to juz wiem bo watpie ze sie na kase w biedronce zalape w przyszlosci ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa wszyscy załamani ale z fizyki nie było tak wiele większość bio, gegra i chemia ;|!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze mi ktos napisac dlaczego Ca(OH)2 zbiera H2O a nie łączy się z CO2 tworzac CaCO3 + H2O?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja prawie zemdlałem na tescie ze stresu.... zdobyć 10 punktow to sukces...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i c to są elektrony walencyjne?? albo jak obliczyć zadanie 26? cholera... mam nadzieje, że w liceum obniżą próg. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka. ja nie wiem co oni maja na celu robiąc tak trudne testy..było bardzo ciężko. szczególnie geografia i matma. Bez przesady. co roku robią coraz trudniejsze testy ale w tym zdecydowanie przesadzili..sądzę że nawet licealiści mieliby problem z rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, kto taki trudny test wymyślił ? Przecież to jest niepomyślenia. To koniec gimnazjum a nie liceum ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOTALNA PORAŻKA!! wgl nie wiem co to miało być!! takie trudne, że masakra,nic stamtąd nie umiałam naprawde teraz te z operonem to jakaś tragedia na poziomie 6-tkowych wymuskanych kujonków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie normalnie przegiecie z tymi zadaniami otwartymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pytajcie lepiej jak mi poszło,bo...;/ Ehhh...Szkoda gadać. Myślałam,że będą łatwiejsze zadania,a tu sama chcemia i biologia;/ Buuuu:( Zryyyte to było;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję to w zad 3 jest błąd. Skąd niedobór wody skoro wilgotność była taka sama. A rośliny z powietrza też wciągają. A zresztą Ca(OH)2 + H20?? Ca(OH)2 + CO3 -> CaCO3 + H2O jest o wiwle wiarygodniejsze. Czyli odpowiedź o braku CO2. Jak się mylę to proszę poprawić mnie i wytłumaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AnQa napisał:
Masakra piłą mechaniczną !!!!!!!!!!! Co za durne pały to wymyślały??? Porażka!!!!!! Totalna rozpierducha!!!!!!!!!! O mało co się nie poryczałam jednoczmy się w bólu i cierpieniu
Bądźmy razem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA takiego czegoś jak żyje na oczy nie widziałem, w przeciwieństwie do części humanistycznej ta część była okropna jak dla mnie trudneee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń1994 napisał:
Z tego co się orientuję to w zad 3 jest błąd. Skąd niedobór wody skoro wilgotność była taka sama. A rośliny z powietrza też wciągają. A zresztą Ca(OH)2 + H20?? Ca(OH)2 + CO3 -> CaCO3 + H2O jest o wiwle wiarygodniejsze. Czyli odpowiedź o braku CO2. Jak się mylę to proszę poprawić mnie i wytłumaczyć
No wlasnie jestem tego samego zdania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...