Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test językowy (angielski) - odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~kris~, 29 kwietnia 2010 r. o 08:41
Na pewno nie 28min, nie przesadzaj. Te 4 zadania pierwsze, co słyszeliśmy nagrania, trwało to 20min. Wątpię żebyś 46zadań rozwiązał w 8min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi zajął 20 minut (skończyłem pierwszy w szkole :] ) i mam nadzieję na 50 p. Obawiam się jednak że to tylko nadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był aż taki trudny Mam nadzieję, że poszedł mi dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Daniel - inne zadania robiłem podczas słuchania listeningów, kiedy się skończyły zostało mi tylko 13 i 14 zadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwizna.Najtrudniejsze było wg mnie ostatnie zadanie,gdzie trzeba dopasować zdania do tekstu.Słuchanie,banał,podobnie jak reszta zadań.Liczę na 45,albo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już gdzieś odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te listeningi są dobre xD Więcej przerw niż słuchania xD J a mam nadzieję na 50, ale zobaczymy jak będzie, bo to zadanie z dobieraniem napisów na przedmiotach sprawiło mi trudność małą... Nie wiedziałam, czy to "DRY CLEAN ONLY" jest do VACUUM CLEANER czy do WOOLEN JACKET , ale w końcu wzięłam JACKET... Myślicie, że dobrze?
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2010 r. o 11:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkole.pl/strona/4771783 napisał:
Te listeningi są dobre xD Więcej przerw niż słuchania xD J a mam nadzieję na 50, ale zobaczymy jak będzie, bo to zadanie z dobieraniem napisów na przedmiotach sprawiło mi trudność małą... Nie wiedziałam, czy to "DRY CLEAN ONLY" jest do VACUUM CLEANER czy do WOOLEN JACKET , ale w końcu wzięłam JACKET... Myślicie, że dobrze?
No mam nadzieję, że dobrze bo też tak zaznaczyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to był prosty chociaż nie tak prosty jak wczorajszy Czy koś znalazł już odp.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Jak dla mnie to był prosty chociaż nie tak prosty jak wczorajszy Czy koś znalazł już odp.?
chyba jeszcze nie ma, znalazl ktos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,10186...odpowiedzi.html Tutaj są, ale trzeba ciągle aktualizować i odświeżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja znalazłam ale to chyba jakieś dziecko pisało bo takie błędy są że hoho xD A nie chce wprowadzać kłotni co do odpowiedzi więc trzeba poczekać na wiarygodne wyniki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Majka~ napisał:
######edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,10186...odpowiedzi.html Tutaj są, ale trzeba ciągle aktualizować i odświeżać.
ok, dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oktawia napisał:
ok, dzieki
Nie ma za co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję A tak ogólnie jak oceniacie, ze wam poszło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d..._2010/593847385 ODPOWIEDZI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, w tych odpowiedziach w zadaniu 6.3 jest odpowiedź 'decorate'.. nie powinno być raczej 'will decorate'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Majka~ napisał:
Hm, w tych odpowiedziach w zadaniu 6.3 jest odpowiedź 'decorate'.. nie powinno być raczej 'will decorate'?
NIE POWINNO BYĆ WILL DECORATE, BO TAM JEST "WHEN I ...", A WHEN JEST WYZNACZNIKIEM ZEROWEGO TRYBU WARUNKOWEGO, CZYLI PRESENT SIMPLE + PRESENT SIMPLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkole.pl/strona/4771783 napisał:
NIE POWINNO BYĆ WILL DECORATE, BO TAM JEST "WHEN I ...", A WHEN JEST WYZNACZNIKIEM ZEROWEGO TRYBU WARUNKOWEGO, CZYLI PRESENT SIMPLE + PRESENT SIMPLE.
Mhm.. nadal nie za bardzo rozumiem, ale ok, mam źle w takim razie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A daliście small world ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...