Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test językowy (angielski) - odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~kris~, 29 kwietnia 2010 r. o 08:41
jUSTYNA napisał:
A daliście small world ?
Tak. ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to dałam i skreślilam:( myślalam: kurde przeciez nie powiem mu mały świat XD jak by było jaki mały świat to już bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dzisiaj tak zrypałem,że nawet nie wiem co się stało.Dobrze że się nie wlicza do punktacji przyjęcia do szkół. Ale za to matme napisałem na 40, a był trudny ,a angielski niby prosty, a nie wiem czy będę wogóle miał 30 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jUSTYNA napisał:
A daliście small world ?
Tak, small world jest dobrze. Jednak po looknieciu na kilka stron, nie wiem, czy dobrze mówię z decorate. Na jednej stronie ktoś napisał "will decorate", lecz nie jest to źródło zbyt wiarygodne... Zgadza się literkowo [zgodnie z zasadą, że w każdym zadaniu muszą być wykorzystane wszystkie lierki, tj. A, B, C, a nie np. A, C, C], a poza tym ten okres warunkowy mi pasuje, jak w piosence Green Day - Wake Me Up WHEN September ENDS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie stronkę z odpowiedziami z angola???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODPOWIEDZI!!!!!!! ######pliki.serwisyregionalne.pl/EgzGimnAngOdpow.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkole.pl/strona/4771783 napisał:
Tak, small world jest dobrze. Jednak po looknieciu na kilka stron, nie wiem, czy dobrze mówię z decorate. Na jednej stronie ktoś napisał "will decorate", lecz nie jest to źródło zbyt wiarygodne... Zgadza się literkowo [zgodnie z zasadą, że w każdym zadaniu muszą być wykorzystane wszystkie lierki, tj. A, B, C, a nie np. A, C, C], a poza tym ten okres warunkowy mi pasuje, jak w piosence Green Day - Wake Me Up WHEN September ENDS.
Ja w ogóle o tym nie pomyślałam o.O A powinnam, ale nadal mi pasuje tutaj 'will decorate'. Nie jestem pewna, ale chyba nie zawsze po 'when' tak musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WCHODZI, WIĘC WEJDŹCIE TU: ######www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...A1601/913931035
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja bym sie z tym small world kłociła. Bardziej pasuje how nice of you. Mówicie jak kogoś na mieście spotkacie : MAŁY ŚWIAT!" bO ja jakoś nie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No ja bym sie z tym small world kłociła. Bardziej pasuje how nice of you. Mówicie jak kogoś na mieście spotkacie : MAŁY ŚWIAT!" bO ja jakoś nie:)
No niby tak, ale w innym mieście jak kogoś spotykasz to jesteś zdziwiona bla bla bla i możesz powiedzieć: 'jaki mały jest ten świat' czy jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE MI KTOS PODYKTOWAC ODPOWIEDZI DO OSTATNIEGO ZADANIA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Majka~ napisał:
No niby tak, ale w innym mieście jak kogoś spotykasz to jesteś zdziwiona bla bla bla i możesz powiedzieć: 'jaki mały jest ten świat' czy jakoś tak.
Owszem Ale po ang tak się nie powinno mówić ) JAK by było po ang napisane JAKI MAŁY JEST TEN ŚWIAT a nie tylko MAŁY ŚWIAT to bym się zgodziła:) Ale to było tlyko mały świat. co nic nie oznacza xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Owszem Ale po ang tak się nie powinno mówić ) JAK by było po ang napisane JAKI MAŁY JEST TEN ŚWIAT a nie tylko MAŁY ŚWIAT to bym się zgodziła:) Ale to było tlyko mały świat. co nic nie oznacza xD
Hm, ok ok, nie kłócę się już, ja sie tylko cieszę, że mam dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzyłem na arkusz z języka angielskiego to nie można było zgarnąć 50 tylko 47 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego jeszcze nie wiadomo;) wiadomo, że eksperci walą błędy jak się da:) więc tylko czekamy na wyniki ale pewnie masz rację Pozdrawiam serdecznie:)) i życzę miłego dnia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE MI KTOŚ POIDAC ODPOWIEDZI DO OSTATNIEGO?? BARDZO WAŻNE;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Owszem Ale po ang tak się nie powinno mówić ) JAK by było po ang napisane JAKI MAŁY JEST TEN ŚWIAT a nie tylko MAŁY ŚWIAT to bym się zgodziła:) Ale to było tlyko mały świat. co nic nie oznacza xD
Tak pewno...W języku angielskim nie mówi się dosłownie tak jak języku polskim...Wyrażenie ''Small World'' to tak jak u nas ''Jaki mały jest ten świat"...Lepiej już nie piszcie tutaj głupot tylko poczekajcie na opinie kogoś kto na prawdę ogarnia angola, bo tak do niczego nie dojdziecie..Odnośnie decorate czy will decorate to powinno być tylko decorate;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna otworzyc ten Arkusz z egzaminu angielskiego ? Bo w word'zie sie nie chce ; | Jest on moze gdzies na jakiejs stronce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,MN napisał:
MOŻE MI KTOŚ POIDAC ODPOWIEDZI DO OSTATNIEGO?? BARDZO WAŻNE;)
13.1 Ireland 13.2 in private houses 13.3 has to take a test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśni może ktoś podyktować odpowiedzi do ostatniego zadania???? plis....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...