Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
No strasznie zle mi poszło. chyba nie chce znać wyników... próbny test poszedł mi lepiej, na prawde ten test był trudny. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde. Ten z poprzedniego roku był 1000 razy łatwiejszy, a średnia kraju była 25,7? To w tym roku 15,7 ? :{ Ja jestem załamana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test to był poprostu żal.pl, u nas sami nauczyciele byli zaskoczeni że tak dużo chcemii było:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest jakaś masakra. Ten test był strasznie trudny. Niektóre treści, o które pytano były dla mnie zupełną nowością. Chyba wszystkim tak źle poszło. Najgorsze jest to, że mam świadomość, że wraz z dzisiejszym dniem skończyły się moje marzenia o dobrej szkole, o której zawsze marzyłam. Humanistyczny poszedł mi w miarę dobrze, a o tym nawet nie chcę myśleć. Nie wiem jak to będzie. Ciągle tylko mam łzy w oczach. Chyba już nic nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie wszyscy rację to było tragiczne i naprawde tego nie da się porównać do testu humanistycznego chociaż on też był trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była jakaś porażka. Nie spodziewałam się w ogóle takich pytań. Praktycznie zero matmy.. :\ szok..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać brak słów, ale widzę że nie tylko mi tak źle poszło ;( Wszyscy jak otworzyli testy to za głowę się łapali masakra skąd oni taki test wzięli ?! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN TEST BYŁ NAJGORSZY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T O T A L N A - P O R A Ż K A :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra ! najtrudniejszy test jaki widziałam...wiedziałam zaledwie na ok 5 odpowiedzi z zamknietych a reszte strzelalam, a co do oteartych to zrobilam ze 3 zadania w tym napewno kazde zle, jestem w szoku, ucze sie na 4 i 5 a teraz czuje sie jak uczen jedynkowy i dwójkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porazka jakas... Przegieli totalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra !!! Już wczoraj wszyscy przezywali czesc humanistyczna ze za latwa nie byla ale dzisiaj koszmar . Chyba czas zmienic plany co do wyboru szkoly bo obawaim sie ze do liceum trodno bedzie sie dostac ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź kur** porażka :/ u mnie w szkole też wszyscy załamani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha jak widze nie tylko mi tak masakrycznie poszło;) wszyscy załamani..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten matematyczno-przyrodniczy był najtrudniejszy. Fakt ze moją mocną stroną jest polski i z matmy jest gorzej ale liczyłam na jakies graniastosłupy i ostrosłupy....naprawdę ciężko było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No test był bardzo trudny :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie załamało zadanko z ciepłem właściwym wody ale to fiza więc norma u mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy gadacie ten test byl banalny a nic sie nie uczylem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie test był łatwy.Trudność sprawiły mi jedynie izotopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 5 z matmy a ten test mnie rozwalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...