Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011 matematyczno przyrodniczy ODPOWIEDZI

Utworzony przez kiki;P, 13 kwietnia 2011 r. o 11:38
test był taki sobie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był taki sobie;/ nie był straszne trudny ale za łatwy tez nie był;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostszy niż humanistyczny, kiedy będą odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był zły:) myśle że bedę miec powwyzej 30 pkt:D wczoraj byl kat;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie beda ok.13:00 na http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110413/EGZAMIN_GIMNAZJALNY_2011/973525560
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezuu banalny był jak dla mnie...a wcale nie mam tich ocen dobrych,licze na ponad 40 pkt. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze tez bede miec ok. 40:) szczescie ze fizyki bylo malo. Lajtowe testy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w miare łłatwe. Wczoraj było dużo gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj to masakra a dziś lajcik nie spodziewałem się tak łatwego testu myślę że około 47 pkt będę miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
47? o fuck:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie odp? bo nie mogę na to wejść :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwe ?! chyba was pogięło. było dużo fizyki ! bardzo dużo ;// i chemii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był nawet.... wczoraj bylo gorzej dużo gorzej..... byłam cholernie zła jak wrociłam do domu dziś jest nawet nawet a jestem lepsza z polaka niż z matmy.. więc mogę stwierdzić że test z J. polskiego był trudniejszy.. Ej macie już odp z matmy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banalny był, 35 pkt co najmniej będzie, wyszedłem po 40 minutach. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był trudny dużo matmy fizy biologi wszystkiego po trochu a wy mówicie że łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejszy egzamin był nawet łatwy w porównaniu z wczorajszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak Jak dla mnie humanistyczny był łatwiejszy aczkolwiek jest to kwestia indywidualna dla każdego z nas. Sprawdziłem wczorajsze zadania zamknięte wychodzi mi 16/20 (pomyliłem najprostsze rzeczy :/) Sprawdziłem również dzisiejsze i ku mojemu zdziwieniu pomyliłem się w 17,24,25 i 26 Reszta dobrze Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem był trudny. Polskie zdecydowanie lepiej mi poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
test był trudny dużo matmy fizy biologi wszystkiego po trochu a wy mówicie że łatwy
Jeśli ja miałam w tamtym roku większość chemii to mogliście się spodziewać ze może być nie tylko mata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie ten test nie był wcale aż tak trudny... ja pisałam w tamtym roku i co miałam mówić ... radioaktywne biedronki sama chemia biologia fizyka i geografia a matmy praktycznie w ogóle pamiętajcie zawsze mogło być gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...