Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Odpowiedzi, pytania i arkusze test humanistyczny

Utworzony przez crx, 12 kwietnia 2011 r. o 09:49
to była jedna wielka masakra ... bez kitu ciekawe jaki jutro odwalą, pewnie jeszcze gorszy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna masakra jakaś!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie trudne :/. zebym mial z 20 pkt chociaz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weżcie podajcie ktoś gg ;(( musze z kims pogadac ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesadzili, bo uczniowie z ocenami typu 2 i 3 mogli liczyć tylko na farta.. coś na zasadzie : `teraz to sobie dam A, a potem C bo dawno nie było.` Sama mam 5 z polskiego i historii a z tego testu, po zobaczeniu odpowiedzi, więcej niż 43 pkt mieć raczej nie będę. Więc co mają powiedzieć słabsi ? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktycznie to sama historia była. jakis przewał, bo to mial byc humanistyczny, a nie. zad 22 masakra. i to jeszcze za 3 pkt. dojebali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był łatwy, myślę że będę miała ponad 40 punktów:) w odpowiedzi do zadania drugiego jest błąd, nie "ukochanie sławy" lecz "ukochanie wolności"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując.... test nie był łatwy. Moim zdaniem najtrudniejsze było zadanie za 3 pkt odnośnie tych postaci - patriotów. Zdziwiło mnie, że było tak wiele zadań z historii... No nic, zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku była trodna matma, więc nie ma się co obawiać. A że jest z roku na rok zmiennie to wybitnie trudny z matmy będą mieli za rok, ot co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 10 z zamknietych jak bedzie 22-25 z otwartych to bede zajebiscie szczesliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takie pytanie czy jak ktoś w rozprawce napisał "dobrze" dwa argumenty a trzeci napisał z innego przykładu niż podano w arkuszu to może otrzymać 0 pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA! co to wgl miało być ? najgorszy egzamin... próbne łatwiejsze były a tu z historii tyle doj*ebali ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 4 jest zla odp. powinno byc D, 1 rozbior, konstytucja i kosciuszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
Mam takie pytanie czy jak ktoś w rozprawce napisał "dobrze" dwa argumenty a trzeci napisał z innego przykładu niż podano w arkuszu to może otrzymać 0 pkt?
Nie, powinno być wszystko okej nie ma się co martwić ludzie! Będzie co będzie! A zawsze jest możliwość (koniec czerwca/początek lipca) obejrzenia prac, czasami można zarobić na tym kilka punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
a skąd wiesz że 2m kiełbasy to 2m gówna??
z pitagorasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypatrzyłam 2 błedy. Ma być : I rozbiór Polski, Konstytucja 3 Maja i powstanie kościuszkowskie. Poza tym wydaje mi się, że w tekscie hymnu było 5 zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też zaznaczyłam ze powinno byc5 błędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do układaczy- a ja tyle lat tkwiłem w nieświadamości, myślałem,że melodia hymnu Polski jest napisana w rytmie mazurka, a nie obertasa/mazura/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Nataliaa od kiedy można oglądać pracę O.o Przecież nigdy nie było wglądu do tego typu egzaminów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juto nareści mata to się wkońcu wykarze nie to co z polskiego nie wiem czy bedę miał 30 pkt. bo rozprawke zawalilem ale z zamkniętych nie jest najgorzej 17/20:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...