Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Test humanistyczny już jutro (pytania, odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez crx, 11 kwietnia 2011 r. o 15:12
nam nauczyciele tołkowali, że będzie rozprawka. jak będzie jakiś łatwy temat to można pisać, chociaż wolałabym pisać list albo opowiadanie. co do powtórzeń to tylko powtórzyłam sobie wiadomości z przerabianych lektur i środki stylistyczne. ogólnie nie stresuję się. napiszę to co wiem i tyle. mam nadzieję że dostaniemy jakiś test w miarę. gorzej z matmą może być :/. polski spoko. jak będę miała tyle co na próbnym (42) to będę mega happy chciałoby się napisać "będę 3mać kciuki", ale też jestem w gronie piszących ;d nie stresować się i przed egzaminem zjeść trochę czekolady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz sie zaczynam stresowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dobrze, nie bójcie się, to jeden z prostszych egzaminów w Waszym życiu, potem Matura a potem już kolokwia, które nieraz będą obszerniejsze niż sama Matura ;] Trzymam kciuki. Powodzenia http://wp.me/p1ryvl-4U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ja wcohdzilam na te strony ; << teraz chce mi sie wymiotować od stresu ; << . Z polskiego próbnego miałam tylko 35 punktów; / a z matym to bardzoo cienko [nie rozumiem jej wgl ; << ] U nas nauczyciele zlewka ..masakra . ( Nie chcę iść do technikum albo do zawodówki :<< .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak sie dziwnie czuje, bo tak jakby mam wrazenie ze nic nie umiem, ale w sumie nie mam sie czego uczyc jakos specjalnie sie nie stresuje, boje sie troche, ze bedzie cos np o stylach architektonicznych, albo z historii jakies trudne pytania, ale chyba jakos pojdzie. I mam nadzieje ze teksty zrodlowe beda pisane normalnym jezykiem a nie ze sredniowiecza Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja strasznie się stresuje, mam wrażenie, że już nic nie umiem... Chyba przypomnę sobie daty i środki stylistyczne i idę spać...mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Testy gimnazjalne to pestka, napiszesz na 20-30 pkt i tak cie przyjmą gdzie tylko chcesz. Matura podobnie, byle by była zdana i później droga otwarta, a nawet jeśli komuś by się noga powinęła jest możliwość poprawy. Studia też takie straszne nie są, nie zdasz nie masz zaliczenia, ale nikt z tego afery nie robi. Stresowanie się egzaminami nie ma sensu, radzę podchodzić do tego na pełnym luzie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff... Udało się, już po. Trudny trochę bo sama hista, tylko rozprawkę źle napisałem ;/ Pomyliłem jeden argument
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczne to było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl dosyc trudny ze wzgledu na duzo pytan w historii, jednak podania i rozprawka byly latwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było tak źle jak zobaczyłam pytania to nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. potem trzy głębokie wdechy i poszło. mam nadzieję że jutro z matmą będzie w miarę łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był za łatwy , za dużo historii ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie to powiem jedno słowo: masakra -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeeeebaaana HISTORIA liczyłam na humana a tu chuuujnia ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był strasznie trudny ... Ale po ogarnięciu pytań nie było tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dużo historii ........ porażka ;;;;; max bd miał 15 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był straszny obawiam się, że na połowy punktów nie będę miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując.... test nie był łatwy. Moim zdaniem najtrudniejsze było zadanie za 3 pkt odnośnie tych postaci - patriotów. Zdziwiło mnie, że było tak wiele zadań z historii... No nic, zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ja sie załamała nie lubie historii liczyłam ze jej prawie nie bedzie ;/////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się był trudy i za dużo było historii, słabo poszło ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...