Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Test humanistyczny już jutro (pytania, odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez crx, 11 kwietnia 2011 r. o 15:12
wie ktoś może kiedy będą w necie odpowiedzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie za dużo historii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem był najgorszy... Gdy rozwiązałam z koleżankami testy sprzed kilku lat. To zadania były o wiele prostsze. Najgorsza było właśnie zadanie 3... Bardzo łatwe było zadanie o Karolu Wojtyle... A natomiast rozprawka mogłaby być lepsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy testy trudne czy nasza młodzież jest coraz 'głupsza'. No ale każdy mówi 'był najtrudniejszy' porostu usprawiedliwiając swoja niewiedze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie w zadaniu 22 tym o piłsudzikm , kościuszko , trzeba było dokładną datę , czy można by było podać sam wiek danych wydarzeń . Podanie mam wszystko dobrze napisane , tylko się pomyliłem i napisałem o prośbę na dofinansowanie na konkurs feniks odnośnie prac z fizykii , obetną 6pkt. ? Bo jest trójdzielna kompozycja i wszystkie podpisy tak jak ma być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do lukasza czy kogos tam... mlodziez nie jest głupsza tylko nauczyciele poprostu zle uczą! i nie umieją nauczyc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test ten był średni trudne pytania były zamnięte a otwarte nawea a co dopiero jutro będzie POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, dajcie spokoj. najtrudniejszy? wcale nie trzeba bylo znac jakis tam dat czy cokolwiek. troche- owszem, ale przesadzacie, bo zeszly rok mial najtrudniejsza matme od paru lat. a czyte ze zrozumieniem sie klania..... przesadzacie, i tyle. ^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test nie należał do najłatwiejszych ale poszło mam nadzieje na 25 pkt w górę. pozdrawiam i powodzenia na jutrzejszym ; ///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudny był! i ile historii. porażka.. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama historia porażka. Ciekawe co będzie na matmie? Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś była masakra,a co jutro nas czeka poprostu masakra Powodzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra, przecież ja dobra jestem z polskiego, a tu mi z historią wyskakują, a z niej nie za dobra jestem, bo co mnie interesują jakieś daty ?. jestem załamana :< jutro będzie większa masakra..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSZUKAJCIE NA stronie nowiny24.pl tam sa odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro od Wieśka Ten test to psio-rybka dla mnie ;D Ide, bo mnie swędzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...