Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: TEST matematyczno-przyrodniczy (pytania, odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez weee, 12 kwietnia 2011 r. o 18:06
O masakra boję się tego egzaminu... :/ Matematyczno przyrodniczy jest najgorszy ... Nie dam rady (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stanie jeśli słabo mi pójdzie ten egzamin... ?? Czy przyjmą mnie do technikum hotelarskiego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no taaa ;d Dominiczka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z polskiego ile napisaliscie z zamknietych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zamkniętych 17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamkniętych 18, znajomy podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 z zamknietych, **rwa mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z zamkniętych naliczyłam 16/20 pkt . wydaje mi się że nie było źle Po prostu strzeliłam kilka małych wpadek ;D . ale trudno . najgorszy test będzie jutro -,- Powodzenia (nie dziękujcie!) xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16/20 może być ale fakt chemia, fizyka i po części matematyka... to przeklęte przedmioty nic dziwnego że wszyscy mają złą opinię o nich ;D. Jutro będzie możliwe katasrtofa ^^. Niepotrzebnie robią te egzaminy w ogóle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mialem 3/20. Trudno, ale najwazniejsze jest to ze sie staralem. Dziekuje wszystkim co na mnie glosowali. Kupujcie plyty Stachurskiego. Bylo i nie ma, trzeba zyc dalej. Mam nadzieje ze spelnie swoje marzenie i zostane w przyszlosci Monterem instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody. To by bylo na tyle. Kocham was, time to say goodbay. Czesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15/20 nie było tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok 6,7/20 totalna kompromitacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dacie mi link na odpowiedzi z testu?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...