Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2013 MATEMATYKA - odpowiedzi, arkusz

Utworzony przez Gość, 24 kwietnia 2013 r. o 11:53
kiedy beda a matematyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były jakies grupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można znaleźć jakieś odpowiedzi do matmy , bo szukam i szukam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były 4 grupy każdy miał poprzestawiane odpowiedzi ale pytania takie same
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy i gzie b ędą dostępne odpowiedzi z matmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z matmy będą odpowiedzi coś po 15.30 I jak wam poszło? Podzieliliście krawędź podstawy na dwa przy liczeniu Pitagorasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma banalna normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z przyrodniczych mam maks 18;/ a i bardzo prawdopodobne ,że 13-14;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam poszło...ja ogólnie egzaminy końcowe napisałam lepiej niż próbne z matmy mam 70 %, z polskiego 80% (choć charakterystyka bardzo mnie zaskoczyła), z historii 79 %, a najgorzej poszło mi z przyrodniczych 64% (są beznadziejne).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ponad połowa była ;_____;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam ze polski i mata zamkniete łatwe a historia i przyrodnicze srednie. Przewiduje to tak: Historia -75% Polski (zamkniete)-95% Przyrodnicze - 75% a mata jeszcze nie mam odp ale naprawde zamkniete byly latwe choć duzo obliczeń, z otwartymi sobie nie poradzilam zbyt dobrze ( przydało by sie dodatkowe 30 min na rozmyślanie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przyrodniczych 21 pkt. , jest dobrze. Czekam na wynik z matematyki ;D Zycze powodzenia wszystkim jutro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyrodniczy był banalny , matma też nie była trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy z tych egzaminów przyrodniczych każdy przedmiot czyli chemia geo bio i fiza jest liczona osobno czy razem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszym nie powinna być odpowiedź II i III
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą odpowiedzi z matmy...? Doczekać się nie mogę ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z przyrodniczych mam 20 , a z matmy wolę nie liczyć xddd. Praktycznie wszystko piszę na 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh banalne Zadania tekstowe też mam wszystkie, teraz muszę czekać i zobaczyć czy dobrze ;D Najgorszy był POLSKI ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma i Polski łatwe , a przyroda i historia takie średnie ;d Mogło być gorzej ;D Ciekawe co jutro będzie xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w zadaniu 17.2 nie powinna być odpowiedź ,,a"? 30: 40= 3/4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...