Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2014: historia, wos ODPOWIEDZI ARKUSZE

Utworzony przez rupert, 23 kwietnia 2014 r. o 13:08
Pytania z historii: II rozbiór PL i Konsytucja 3 Maja. Źródło: gazetawroclawska.pl/artykul/3411777,egzamin-gimnazjalny-2014-ii-rozbior-polski-i-konstytucja-3-maja-historia-woszadania-odpowiedzi,id,t.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziło przeciekiegzamingimnazjalny.blogspot.   na końcu dodać COM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziło przeciekiegzamingimnazjalny.blogspot.   na końcu dodać COM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytania i odpowiedzi do jutrzejszej matmy znajdziecie tutaj :)   matematyka_24_04_2014.skroc Na końcu trzeba dodać .pl To teraz wszyscy na 100% :D?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzisiejsze odpowiedzi macie tutaj historia_wos_polski_2014.skroc na końću trzeba standardowo dodać .pl :D      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia-wos strasznie trudna, a polski easy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie reszta odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanai i odpowiedzi z dzisiejszego testu gimnazjalnego już są ! ;) egzamingimnazjalny2014arkusze.blogspot dodaj na końcu .com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia prosta, co prawda parę błędów miałam, wos trochę gorzej a polski średni, próbny wydawał mi się łatwiejszy z pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D egzamingimnazjalny2014arkusze.blogspot dodaj na końcu .com                                                                                                                                                                                                                                                                                                     .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziło przeciekiegzamingimnazjalny.blogspot.   na końcu dodać COM    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moglbys wyslac to na poczte wp ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były różne wersje tego egzaminu? bo ja naprzykład w pierwszym zadaniu odpowiedź prawidłową miałem 3p a tu jest 2p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziło przeciekiegzamingimnazjalny.blogspot.   na końcu dodać COM  wyslesz mi to na poczte ??
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te odpowiedzi z jutrzejszej matmy są poprawne ?? coś kosztują ? czy to jest legalne ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziło przeciekiegzamingimnazjalny.blogspot.   na końcu dodać COM  
możesz mi na pw go wysłać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie reszta odpowiedzi ?
 
hej , wyślecie mi też na pocztę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziło przeciekiegzamingimnazjalny.blogspot.   na końcu dodać COM  
wyślesz mi na pocztę moją ? nikolla5105@wp.pl błagam . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te odpowiedzi z jutrzejszej matmy są poprawne ?? coś kosztują ? czy to jest legalne ??
a masz te  odpowiedzi już ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz mi na pw go wysłać ?
mi też możesz wysłać na wp? nikolla5105@wp.pl lub na fejsa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...