Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2014: historia, wos ODPOWIEDZI ARKUSZE

Utworzony przez rupert, 23 kwietnia 2014 r. o 13:08
Wczoraj pobrałem testy ze strony egzamin2014 tk i wszystkie pytania z polskiego się zgadzały, są jeszcze arkusze z matmy i angielskiego.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pobrałem testy ze strony egzamin2014 tk i wszystkie pytania z polskiego się zgadzały, są jeszcze arkusze z matmy i angielskiego. 
a wysłał byś mi to na emaila koxny1998@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziło przeciekiegzamingimnazjalny.blogspot.   na końcu dodać COM  
hej, wyślesz mi na wp? nikolla5105@wp.pl to moja poczta, jak coś to wyślij teraz jak możesz błagam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODAJĘ POPRAWNE ODPOWIEDZI, PEWNE NA 100%, JESTEM NAUCZYCIELKĄ HISTORII Z 20-LETNIM STAŻEM, WIĘC MOŻECIE MI ZAUFAĆ: 1.1 2.PP 3.C 4.D 5.A 6.BD 7.B1 8.BCA 9.FF 10.BAC 11.C 12.PF 13.A 14.D 15.BCB 16.FP 17.A 18.FF 19.3 20.PP 21.D 22.BCA 23.3 24.A  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pobrałem testy ze strony egzamin2014 tk i wszystkie pytania z polskiego się zgadzały, są jeszcze arkusze z matmy i angielskiego. 
byś wysłał mi na moją pocztę ? nikolla5105@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były różne wersje tego egzaminu? bo ja naprzykład w pierwszym zadaniu odpowiedź prawidłową miałem 3p a tu jest 2p
tak, były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest fejk nie ufać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyślesz : szczepan18472122@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pobrałem testy ze strony egzamin2014 tk i wszystkie pytania z polskiego się zgadzały, są jeszcze arkusze z matmy i angielskiego. 
wyslij linik paweldubiel12@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadania na egzaminie pojebane, zresztą jak cała Polska. Może jebnie jakaś asteroida to wtedy wykona się naturalny reset.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wysłać na poczte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wysłać na poczte? angelika_lewicka@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysłałbyś z matmy i angielskiego  ? natalkaa121.98@wp.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, były
Dzięki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banalny wos :) historia też nie trudna, a polski bardzo łatwy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu odp tylko do zadania 18 ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyślijcie z majcy willandthefuture21@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyslijcie mi tez ten test na maila krystian9998@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyślijcie z matmy i angola   dmsw59@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże dzieci ogarnijcie się.. nikt nie ma odpowiedzi do testów oprócz CKE -.- Testy są strzeżone i nikt ich nie ma. A osoby, które podają linki, to wyłudzacze . ~~pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...