Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2014: historia, wos ODPOWIEDZI ARKUSZE

Utworzony przez rupert, 23 kwietnia 2014 r. o 13:08
15.2 chyba C Car Mikołaj nie zrzekł się korony dobrowolnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezzeli to możliwe że macie to pawel.h@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu odp sa tylko do zadania 18      jak ktos by mógł to do 24 podac bylbym wdzieczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem inną kolejność zadań, w sensie w odpowiedziach kolejność inna, halobojesie XDD a tak w ogóle to nie takie trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem inną kolejność zadań, w sensie w odpowiedziach kolejność inna, halobojesie XDD a tak w ogóle to nie takie trudne
Ja też miałem inną kolejność działań ;)) np. w pierwszym zadaniu z histy miałem prawidłową 3p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem inną kolejność zadań, w sensie w odpowiedziach kolejność inna, halobojesie XDD a tak w ogóle to nie takie trudne
Ja też miałem inną kolejność działań ;)) np. w pierwszym zadaniu z histy miałem prawidłową 3p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie mam. czy moglibyście wysłać mi go na pocztę ? proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi do testow juz sa!!    --->  skroc(kropka)pl/odpowiedzi_polski_wos_historia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Język polski był łatwy, ale porobiłem troszkę głupich błędów i za to jestem na siebie zły. A historia z wosem very easy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie mam. czy moglibyście wysłać mi go na pocztę ? proszę.
tak.ale czy mozecie mi podac odpowiedzi z matmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobrałem kilka dni temu arkusze z tej strony i dziś wszystko się sprawdziłoprzeciekiegzamingimnazjalny.blogspot     na końcu dopisać COM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie będę wdzięczna. odwdzięczę się ;> a oto kontakt misiacom.pl@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jesli mozecie to wyślijcie mi to na e-maila bede wdzieczny :) Kontakt : niescior456@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli macie arkusz z matematyki to wyślicie na mojego e mail folta132wp.pl prosze bo tamte egzaminy strasznie zawaliłam bede naprawde bardzo wdzieczna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam odpowiedzi do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D egzamingimnazjalny2014arkusze.blogspot dodaj na końcu .com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu są odpowiedzi do przyrody  dziennikbaltycki.pl/artykul/3411833,egzamin-gimnazjalny-2014-z-cke-przyroda-24042014-arkusze-pytania-i-odpowiedzi,id,t.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...