Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny próbny 2013 (ODPOWIEDZI). Polski, historia, WOS

Utworzony przez Wiktoria, 13 listopada 2012 r. o 12:57
historia i wos - trudny nawet dość bardzo. za to z polskiego był dość łatwy egzamin, nie licząc rozprawki na cieżki temat. bardzo ciężko było napisać dobre argumenty. a wracając jeszcze do egzaminu historia i wos - bardzo nieczytelne obrazki. zarówno ten "kościół" jak i 4 obrazki, gdzie był kompss (na początku myślałam, że to tarcza), podobno czołg, telefon i coś co do teraz nie rozszyfrowałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi? A może już są ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tes z historii i wosu wydawał się prosty, aż za prosty więc od razu widzę że coś jest nie tak. Jeśli chodzi o część polonistyczną to pytania zamknięte również nie porażały trudnością. Miałam problem jedynie z rozprawką i mam wrażenie, że napisałam ją nie na temat. Jednak poczekamy na wyniki to zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem historia i wos nie były trudne i myslę że poszły mi bardzo dobrze polski był taki sredni bo pytania do pierwszego tekstu były troche trudne a rozprawka (był troche dziwny temet) ale dałem sobie rade i napisałem ją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako tako poszło, historia nawet,polski też, rozprawka w sumie temat bardzo łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i WOS dosyć trudny. Za to Polski wręcz banalny, zamknięte strasznie proste ^^ Co do rozprawki to trochę dziwny temat, ale jak się trochę pomyślało to spokojnie dało radę napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski był prosty, tylko temat rozprawki trochę dziwny.. ale coś się wymyśliło. Historia i WOS nie porażały trudnością (oprócz paru pytań) Gorzej będzie jutro ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakraaa. zamknięte z polskiego banalne, ale rozprawka, nie miałam kompletnie pomysłu co pisać, jak sie potem okazało każdy napisał troche na inny temat.... histori nie umiem, więc słabo poszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i WOS strasznie proste, z polskim trochę gorzej, rozprawka była trudna, ale coś się napisało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski prosty, rozprawka- temat bardzo łatwy , wiec nie narzekam :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy może wie ktoś gdzie znaleźć można odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i wos - masakra. Ale to dlatego że historii nie umiem. Z polskiego zadania zamknięte strasznie proste, gorzej z rozprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki temat był rozprawki ? ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie akurat J.Polski zrobił problemy.Część historyczna i WoS była bardzo łatwy.Rozprawka na temat Baśnie mity i legendy...[...]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eej jaki temat rozprawki ? bo nie pamietam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i WOS trudny-wszystko strzelałam. Z polskiego też były niektóre niezrozumiałe pytania i dziwne teksty. A rozprawka, to już wgl. Jednym słowem jakaś jedna wielka MASAKRA. :C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie z Wos-u banalnie prosty. Żadnego błędu nie mam. : D Gorzej z Historią i Polskim ; // Temat rozprawki to normalnie masakra. Napisałam tylko jeden argument ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
eej jaki temat rozprawki ? bo nie pamietam
Coś tam było o nawiązaniu dzisiejszych twórców do dawnych mitów, legend .. Coś takiego : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...temat rozprawki zabójczy -normalnie masakra :/ ale reszta nawet spoko ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i WOS nawet prosty . Polski też .. chociaż zdarzały się trudniejsze pytania . ;/ Nie mówiąc już o temacie rozprawki . Musiałam pogłówkować , ale na szczęście napisałam . ^^ Chociaż wolałabym żeeby w kwietniu był łatwiejszy temat rozprawki . ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...