Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już kupili bardzo drogiego passata, lepszego niż jedzi prezydent i marszalalek. Słyszałem ze pensje tez bardzo wysokie. Kto tam pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich gości, jakich pilotów - przecież tego lotniska nie ma jeszcze. Prezes za państwowe pieniądze chce tyłek wozic wypasionym samochodem. Jak juz je wezmą to proponuje się zasadzic na to auto - niech ktos sprawdzi kto je użytkuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko luz, niech korzystają. Znam firmę która pracuję na lotnisku i szef twierdzi żeby się ze wszystkimi robotami zmieścili w czasie to musiałoby 10 tys chińczyków przyjechać. I tak już okazuję się że ma być czynna tylko jedna mała część hali bo na resztę brak kasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyczesywanie publicznej kasy to jedyne poważne zajęcie nad którym myślą ci co budują za nie swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prezes "lotniska w budowie" realizuje rownolegle inna inwestycje przylegajaca do do publicznych srodkow to i auto odpowiednie miec musi - bedzie skad brac opony i paliwo do auta jezdzacego na tamta budowe Gdyby ABW ochrona interesow tylko jednego obywatela RP sie nie zajmowala to by moze zwiazki pomiedzy tymi inwestycjami dojrzala - szczegolnie, ze ta druga, a raczej pierwsza inwestycja realizowna jest ze zdolnoscia kredytowa na poziomie 20. polskich zlotych ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- jedna z najwiekszych inwestycji publicznych w regionie - jedna z najwiekszych prywatnych inwestycji w regionie Co je łączy ? Jedna i druga z branży budowlanej Za jedna i druga stoi ta sama osoba Ale po co sie dziwić , wystarczy sprawdzić listę zatrudnionych na lotnisku Tylko po co im dwie luksusowe limuzyny? Samolot rozumiem ale dwa drogie samochody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczącym RN jest Jacek Sobczak,członek zarządu województwa,przewodniczący PO w Lublinie,stąd nie dziwi mnie ta rozrzutność.Dziwi mnie tylko,że nikt na takie złodziejstwa nie reaguje!Gdzie są instytucje kontrolne i ścigania???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest słynna Julia Pitera - minister od wszyskiego czyli od niczego. tak sie sklada ze swoich ludzi z PO nie rusza bo boi sie ze cos wyjdzie nie tak i skonczy sie wielkim skandalem. a przed wyborami POlska stoi. banda zlodzieji i kolesiostwa. rubta co chceta ja i tak was obronie bo jestescie ze mna i jednym PO - Julia Pitera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...