Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elektryczna rewolucja na drogach [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 października 2019 r. o 19:31 Powrót do artykułu
To jest fakt, że technologia w motoryzacji tak poszła do przodu, że nie wiem. Sam chciałem się przekonać jak taki samochód z napędem hybrydowym się sprawdza. A, że gdzieś tam marzenia skłaniają się ku Porsche to w Sopocie w salonie właśnie Cayenne E-hybrid bardziej się zainteresowałem. Parametry przekładają się na komfort jazdy zdecydowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie lepiej strażaków jak się to gasi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz wiecej mozna wyłapać aut na prąd na drogach tak samo jak coraz czesciej mozna sie juz natknąć na ładowarki greenway'a bo czy stacja paliw, czy supermarket czy galeria - w glownych miejscach dla spolecznosci porobili punkty, zeby dostep by dla kazdego dogodny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...