Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elżbieta Jakubiak zawieszona w PiS

Utworzony przez Ananas-ban, 8 września 2010 r. o 19:40
Coraz bardziej lubię PiS... sam się wykańcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REWOLUCJA POŻERA WŁASNE DZIECI HA HA HA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No. To niedługo Jarek sam się zawiesi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że PISiory sami się odwołają w ta partia przestanie istnieć na polskiej scenie politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchając wypOiwiedzi Jarosława I iNNYCH pis-OWCÓW rzygać mi isę chce na nich i na tych co na niego głosowali oraz mam nadzieję że Polacy się obudzą z letagu i dadzą sobie spokój z tą partią i samym Kaczyńskim. Zdelegalizować PIS-owstan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRUPY WYPADAJĄ Z SZAFY ! CZEKAM Z RADOŚCIĄ NA TRUPA KARTOFLANEGO FRUSTRATA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z ich największych szczekaczek na polecenie. Napastliwa, kłótliwa baba, która murem stałą za jarem i innymmi zj3bami - WYWALONA. Nic już nie rozumiem, co tam się dzieje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asamoa_rzian napisał:
Jedna z ich największych szczekaczek na polecenie. Napastliwa, kłótliwa baba, która murem stałą za jarem i innymmi zj3bami - WYWALONA. Nic już nie rozumiem, co tam się dzieje....
...sodoma i gomora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta partia śmie się nazywać demokratyczną !!!???!!! przecież ten Dyktator z Polski chce zrobić Białoruś on powinien się leczyć ale u psychologa. Precz z mojego kraju razem ze zwolennikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooooooooooooooooo jak tu pięknie wszyscy ujadają na PIS. PRZYPOMNIEĆ WAM PATAŁACHY, W JAKIM JEDYNYM (dla d3bili podkreślam to słowo JEDYNYM) DUŻYM, POLSKIM MIEŚCIE TA PARTA WYGRAŁA WYBORY??? no comment......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sekta. Albo się mówi na głos to co prezes chce usłyszeć, albo wywalają. Poje***a partia przesiadująca w siedzibach TV-TRWAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
przecież ten Dyktator z Polski chce zrobić Białoruś on powinien się leczyć ale u psychologa.
I to jak najszybciej - aczkolwiek śmiem twierdzić, że na to schorzenie to i trzech psychologów nie pomoże. Trzeba po prostu czekać na pana z kosą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"za drzwi idioty jedne!" sodomia i gomoria...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
Mam nadzieje że PISiory sami się odwołają w ta partia przestanie istnieć na polskiej scenie politycznej.
Masz racje,wraca PZPR jak wiesz co to znaczy(MONOLIT)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
Mam nadzieje że PISiory sami się odwołają w ta partia przestanie istnieć na polskiej scenie politycznej.
Ale sie BUCU nakreciles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
Mam nadzieje że PISiory sami się odwołają w ta partia przestanie istnieć na polskiej scenie politycznej.
PZPR nasza kochana NAPRZOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
Mam nadzieje że PISiory sami się odwołają w ta partia przestanie istnieć na polskiej scenie politycznej.
Zbycho Miro Bolek Olek do przodu,PIS-u juz niema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asamoa_rzian napisał:
Jedna z ich największych szczekaczek na polecenie. Napastliwa, kłótliwa baba, która murem stałą za jarem i innymmi zj3bami - WYWALONA. Nic już nie rozumiem, co tam się dzieje....
KOMUCHY KOMUCHY do BOJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asamoa_rzian napisał:
Jedna z ich największych szczekaczek na polecenie. Napastliwa, kłótliwa baba, która murem stałą za jarem i innymmi zj3bami - WYWALONA. Nic już nie rozumiem, co tam się dzieje....
Nareszcie!!! Jeszcze, żeby tak zawiesił Brudzińskiego, Błaszczaka, Kurskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Nareszcie!!! Jeszcze, żeby tak zawiesił Brudzińskiego, Błaszczaka, Kurskiego...
Henio-wraca TU-154 z SOJUZA z remontu.Masz miejsce obok pilota.Lot w jedna strone.Zabierz ze soba reszte CZERWONYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...