Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
buhhahahhaha większych bzdur nie słyszałem od dłuższego czasu. Ta inwestycja to krok w przyszłość , nowe miejsca pracy i rozwój regionu. EHHH PIS PIS , na prawdę jak już nie macie się czego czepiać to uderzacie w co popadnie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak Polska w ruinie normalnie - nie budować, nie inwestować , nie zatrudniać . OT polityka PISU. Ludzie głosujcie na ludzi co nie doprowadzą tego kraju do ruiny, czyli na tych co chcą rozwoju , a nie afer. Mój głos idzie na Karpińskiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast elektrowni gazowej pani Kruk może proponuje wybudować coś tam coś tam, ewentualnie wielką gorzelnię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani coś tam coś tam jedynką PiSu WSTYD!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniała sobie coś tam coś tam że Puławy istnieją. Proszę Pani takim jak Pani dziękujemy. Tu mieszkają mądrzy ludzie i takiej ciemnoty nikt im nie wciśnie. Jak się o czymś mówi to trzeba wiedzieć o czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam coś tam - czyli NICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ją tu wpuścił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu na "gaziku" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę,polacy obudzcicie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani chyba nie bardzo ogarnia ale gratulujemy wyjścia z cienia. Jak mam być szczera chyba lepiej już było się w Radiu Maryja udzielać kobieto. Poza tym wynika, że nie taka jednak ruina skoro miejsca pracy miały się utracić. Podsumowując głupich nie sieją sami się rodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! robim zrzute na mamrota, pić nie musisz ale skladke możesz dać; 3 gule ci odlejemy jak skończysz pajacować w pulawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby się na czymkolwiek znała, tak jak i jej szef prezes, żadnego merytorycznego pojęcia, oprócz krytyki innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee,hek,coś hek tam bee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Kruk ma rację, jaki sens rezygnowac z wegla łęczyńskiego i kupować ruski gaz. Idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elu,do tematu trzeba podejść na "trzeźwo"Może są jednak jakieś plusy tej inwestycji,których Pani nie dostrzega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Kruk ma rację, jaki sens rezygnowac z wegla łęczyńskiego i kupować ruski gaz. Idiotyzm.
Tylko widzisz, problem jest taki że nie można mówić o rezygnacji. Dalej będzie działać EC na węgiel a nowa elektrownia na gaz zapewni samowystarczalność energetyczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elka kiedy masz urodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do gry w Pijaną Poseł Kruk !!   Link:   https://mostplays.com/play/kruk-60786   Dobrej zabawy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do gry w Pijaną Poseł Kruk !!   Link:   https://mostplays.com/play/kruk-60786   Dobrej zabawy :)
HAHAAHAH  dobra gra xD Mój wynik to 48 flaszek xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk nie wiem na czym się pani zna, ale na pewno nie na gospodarce. Uprzejmie proszę więc zająć tym na czym sie pani zna, a ja nie wiem że pani się zna. Nie przystoi mocno dojrzałej kobiecie robić z siebie pośmiewisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...