Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Emeryci nie lubią banków, wolą czekać na listonosza

Utworzony przez Jotgie, 15 lipca 2009 r. o 09:41
No i z czego by "żył" listonosz?! Zostawianie mu "końcówek" 2-5 zł to normalka! Znajomy jest listonoszem - chwali się, że nazbiera w ten sposób drugą pensję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak ten biedny emeryt ze wsi Pipidówka - Wybudowanie ma się udać do najbliższego bankomatu, oddalonego o np. 30km, by wypłacić swoją emeryturę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze to kilka złotych w kieszeni. Niech banki poszukają innych frajerów do zakładania konta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
No i z czego by "żył" listonosz?! Zostawianie mu "końcówek" 2-5 zł to normalka! Znajomy jest listonoszem - chwali się, że nazbiera w ten sposób drugą pensję!
I bardzo dobrze, niech tylko chłopina przychodzi na czas to emeryci zrozumieją jego potrzebę wypicia piwka po pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W GETIN BANKU MAM KONTO SENIOR BEZPŁATNE DUŻA WYGODA I PŁACENIE KARTĄ ORAZ KONTO INTERNETOWE GDZIE OSZCZĘDZAM NA OPŁATACH ZA MIESZKANIE PRĄD GAZ ITD. ZUPEŁNIE BEZPŁATNE SPRAWDŻCIE. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryk napisał:
W GETIN BANKU MAM KONTO SENIOR BEZPŁATNE DUŻA WYGODA I PŁACENIE KARTĄ ORAZ KONTO INTERNETOWE GDZIE OSZCZĘDZAM NA OPŁATACH ZA MIESZKANIE PRĄD GAZ ITD. ZUPEŁNIE BEZPŁATNE SPRAWDŻCIE. .
poczekaj tylko jak i Ciebie oskubia takie "banki" typu skok stefczyka itp to ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko emeryci ale bankowcy także!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja babcia przez chodzenie po pieniądze do banku, zostala juz dwa razy okradziona pod klatką schodową, teraz pieniadze przynosze jej ja. a bank jest emerytom nie potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...