Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wolska naszych marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo widzicie, miałem kiedyś wątpliwa przyjemność kontaktu z jednym z terenowych oddziałów sanepidu (pracowałem w firmie która ma min. Piekarnie) po kontroli z sanepidu jak to było w zwyczaju musiały być jakieś zalecenia ( drobne, a to odmalować drzwi, poprawić rampę bo płytki odstaja itp.) Na wykonanie tych spraw zazwyczaj było 2-3 tygodnie i później w wyznaczonym dniu, o wyznaczonej godzinie musiałem pojechać ok 30 km po jaśnie panią inspektor, przywieść płaszczyć się przed nią bo pani inspektor zawsze miała racje, a na koniec odwieść z powrotem. Cała akcja trwała może 3 godziny, razem z podróżą. I teraz najlepsze dojeżdżamy do celu a jaśnie pani każe się zawieźć na bazar bo ona ma jeszcze kilka (PRYWATNYCH) spraw do załatwienia i dzisiaj do pracy nie wraca gdyż jest w delegacji. A teraz dostali konkretnie po ***, roboty mają masę, a jak się 20 lat robiło za jaśnie panią to ciężko teraz zacząć pracować jak ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo w ruinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pinokio przecież mówił że jesteśmy świetnie przygotowani i świetnie wszystko działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja trzeci dzien czekam na wyniki testow covid, probowalem dodzwonic sie do sanepidu czy cos wiedzą, czy jestem na kwarantannie itp ale nie da sie dodzwonic. Nie pracuja w weekend. Byc moze laboratoria maja duzo zlecen i maja opoznienia, ale w calej tej sytuacji ciekawy jest fakt ze w srodeku pandemii, blisko 10tys nowych zakazen dziennie, a sanepid pracuje w godzinach urzedowych. Serio napisal ktos wyzej ze wlepiac mandaciki za bzdury to potrafia, ale przycisnac z organizacja wlasnej pracy i stanac na wysokosci zadania do jakiej zostali powolani to juz niekoniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie, do tego celu, wydzieliła 3 linie telefoniczne: w godzinach: 7.30-15.00: 81 47 87 114 81 47 87 129 81 47 87 102 po godzinach urzędowania w sytuacjach kryzysowych: - dyżurny Oddziału Nadzoru Przeciwepidemicznego: 607 244 860 Najlepiej dzwonić do NFZ i oni sprawdzą czy jesteś na kwarantannie. Ja też czekam na wynik od środy i jeszcze nie mam, ale miły Pan sprawdził czy objęty jestem kwarantanną i zaznaczył, że nie mogę chodzić po mieście . Najlepsze było gdy dodzwoniłem się do sanepidu na infolinię. Pani powiedziała, że nie może mi pomóc bo nie mają takich możliwości na info, ale jeśli nie jestem objęty kwarantanną, to mogę sobie "biegać" po Lublinie. Jak zadałem pytanie czy tak można, jak nie ma wyniku testu to usłyszałem dłuższą ciszę w słuchawce i dopiero po 10s, że w świetle prawa to mogę. Po prostu żenada, TEN KRAJ TO G...O i TEKTURA spięte tretytką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wojewoda przesunie z urzędu wojewódzkiego albo marszałkowskiego trochę PISowców do pracy do sanepidu. Niech się wezmą nieroby do roboty. Gdzie Duda się schował gdzie Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier Ewa Kopacz kazała się czuć spokojnie i iść na spacer. Powikłań po tej "niegroźnej grypie" było tyle, że zmarło 4000 osób. (zapalenie płuc) Jest książka na ten temat i program na You Tube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie powinniśmy się w ogóle bać" mówi prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pogonią do roboty takich trolli, jak TECZOWY_ZSL, czy KOT89 - zobaczymy, czy będą wtedy tacy hardzi, jak na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to CELOWE DZIAŁANIE - Niech społeczeństwo samo się leczy. Sanepid przez 35 lat odpoczywał - to teraz trochę popracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...