Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Facebook - szpiegowskie narzędzie dla porzuconych

Utworzony przez sss, 4 sierpnia 2012 r. o 09:47 Powrót do artykułu
A tam takie gadanie. Nie ma możliwości aby ktoś włamał się na konto jak właściciel ów konta nie jest imbecylem, a ze znajomych też nie koniecznie trzeba usuwać jak ktoś nie chce, wystarczy ustawić sobie FB, tak aby ta osoba nie widziała naszych aktywności. Co do nowych znajomych, ja mam ustawione tak, że nawet moi znajomi nie mogą widzieć mojej listy znajomych. tylko ja mogę widzieć kto i ile osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włamannie się na czyjesz konto z fb to dziecinada i banał można to zrobić w 10 minut -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie.... włamać się do kogoś na konto, kto nie ma ustawionych dodatkowych zabezpieczeń typu "sms kod" jest dziecinnie proste. Są programy dzięki którym każda czynność robiona na danym komputerze jest śledzona, włącznie z loginami i hasłami... ale jeśli jest ktoś mądry to wie, że portale społecznościowe nie są po to, aby rozpowszechniać tam istotne informacje na swój temat... przez to wszystko zanika już realna znajomość, ponieważ zamiast zwyczajnie wyjść ze znajomymi na piwo to rozmawiamy na czatach, komunikujemy się po przez komentarze, itd. Oczywiście nie neguję portali społecznościowych, ponieważ jest to dobra opcja dla ludzie, można rzecz wygodna, ale nie zapominajmy przy tym o rzeczywistości!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Włamannie się na czyjesz konto z fb to dziecinada i banał można to zrobić w 10 minut -.-
to w dziecinne 10 min poproszę o włamanie się na moje konto stawiam Ci krate wodki jak tego dokonasz. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiotów podnieca facebook. A że dużo ich...zawsze to co wartościowe jest w mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portale społecznościowe są w ogóle bardzo dobrymi narzędziem szpiegowskim, nie tylko w sprawach miłosnych. W wielu wypadkach wcale się nie trzeba nigdzie włamywać, bo ludzie bywają strasznie naiwni i głupi jeśli chodzi o treści, które tam zamieszczają i udostępniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY POWINIEN KOGOŚ PRZESZPIEGOWAĆ TYM PROGRAMIKIEM   http://nudzesie.cba.pl/szpiegfb.htm   ZABAWA FRIKO , PATENT PIERWSZA KLASA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...