Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał Tańca z VIP-ami: Wielka gala za nami (zdjęcia)

Utworzony przez bebe, 19 marca 2011 r. o 21:35 Powrót do artykułu
a kto to jest Kasia Sawczuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21.51 Jeśli tyle jest widowni, co przedstawia to zdjęcie to gratuluję udanej imprezy. A miały być relacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie oglądam PANORAMĘ LUBELSKĄ i bardzo jestem zdziwiona, że o tańcu z VIP-ami ani słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tańcu z VIPami było w panoramie o 18.30. więcej mają pokazać jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam Pana Krzysztofa Grabczuka, oprócz tego że jest dobrym politykiem to ma jeszcze świetne poczucie humoru, a wcale nie jest to takie częste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj działo się działo;) nie brakowało emocji, były chwile wzruszenia, ale i można było popłakać się ze...śmiechu;) zadbał o to zarówno kabaret Smile jak i uczestnicy tańca, którzy pokazali, że maja nie tylko dobre serca, ale i poczucie humoru:))) czekam na druga edycję))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kati napisał:
oj działo się działo;) nie brakowało emocji, były chwile wzruszenia, ale i można było popłakać się ze...śmiechu;) zadbał o to zarówno kabaret Smile jak i uczestnicy tańca, którzy pokazali, że maja nie tylko dobre serca, ale i poczucie humoru:))) czekam na druga edycję))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże widzisz a nie grzmisz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała Gąsior Marek swoim tańcem morsa, mam nadzieję że morsy się nie obrażą, mam wrażenie że ta kobiecina bliżej wyborów zrobi wszystko by gazety o niej pisały, szkoda tylko że jako poseł jest pustym stworzonkiem nie potrafiącym się odnaleźć na mównicy sejmowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąsior Marek wygrała tylko w SMSach, które przecież wysyłało się zanim ktokolwiek zatańczy, prawdziwą wygraną jest zwycięzca publiczności, która głosowała w trakcie galii po pokazach tańca. Gąsior Marek była jedną z gorszych tancerek, a SMSy to pewnie sama na siebie wysłała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza była wspaniała, brawo dla tancerzy i VIP-ów, duże poczucie humoru, wszystko zrobione ze smakiem i klasą. Impreza na wysokim poziomie. Pani Gąsior-Marek była najsłabszą z tańczących, pan Grabczuk rzeczywiście najlepszy. Najważniejsze, że skorzystały na tym dzieciaki. Pozdrowienia dla cudownej pani Dados i przesympatycznego dyrektora Domu Dziecka przy Pogodnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystając z dobrodziejstwa internetu - chciałbym wszystkim którzy wiernie kibicowali Gali podziękować. Nawet nie wiecie jak ważne dla nas jest mieć tak wspaniałych Przyjaciół na których możemy polegać w trudnych sytuacjach. Organizatorom gratuluję - zabawa była przednia i pomimo rywalizacji to i tak wydaje mi się, iż wygranymi są dzieciaki z ul. Pogodnej. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miejsce grabczuka jest nie w urzędzie ale scenie cyrku bądż zagrodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej gali nie chodziło o taniec, to jest tylko dodatek, chodziło o szczytny cel. Dlatego ludzie nie ma co oceniać kto lepiej-gorzej bo w takim czasie tańca nauczyć się nie da, a zdecydowała byc może symaptia albo najlepszy postęp, nie ważne, cel zrealizowano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł na taką imprezę u nas w mieście, było rewelacyjnie, nie mogę doczekać się następnego razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW! było cudownie, dużo śmiechu i miejsce na to aby również się wzruszyć, świetni tancerze, super organizacja i prowadzenie, pełen profesjonalizm, oby więcej takich imprez!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja tam z gośćmi byłam....było bajecznie, gratulacje dla organizatorów za pomysł i profesjonalną organizację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chocholi taniec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłam na GALI FINAŁOWEJ Impreza i cała akcja jak najbardziej udana i pozytywnie zapamiętana oby więcej takich inicjatyw w mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada? Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli zebrane) proponuję przeznaczyć te pieniądze na cele związane z dobrem publicznym. Lublin potrzebuje przede wszystkim dobrych dróg, nowych miejsc zatrudnienia, usprawnień organizacyjnych, a nie kolejnych gal i szumnie brzmiących tytułów (jak: "Europejska Stolica Kultury"), które nic nie wnoszą w życie płacących podatki mieszkańców. Lublin staje się jedynie pośmiewiskiem, dla miast wielokrotnie bogatszych, które inwestują pieniądze głównie w rozwój gospodarczy, a nie w coraz to nowe gale. Szkoda, że dla VIP'ów nie jest zrozumiałe to, że ludzie oprócz igrzysk, potrzebują także chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...