Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma przerabiająca opony otworzy zakład w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2018 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Ale u nas nie ma problemu ze zużytymi oponami, co widać na ulicach i po kolorze dymu z kominów
Odpowiedz
Tak zgadza się jak kolega pisze.Ostatnio jechałem przez Chełm i widzialem jak z śmieciarki wypadła opona,samochody jadące za śmieciarką zatrzymały się a kierowcy zaczeli bić się o tą opone.Podszedłem zagadałem o co chodzi,to kazali mi spieprzać bo ta opona jest ich.Pytam na co wam dziady ta zniszczona opona,a oni ze na zapas sobie założą.Pozdrawiam tych 3 kierowców osobówek.Mirek z Lublina
Odpowiedz
Przecież już taka firma jest w Poniatowej i ledwo dyszy .
Odpowiedz
W Poniatowej ledwo dysZy,a TU BANDZIE CHULAĆ.
Odpowiedz
He, he, he, stare dętki i opony przerabiamy na kondo.y ;)
Odpowiedz
Następna firma dewastująca środowisko.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.