Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2018 r. o 19:11 Powrót do artykułu
czy są jakieś zdjęcia takiej pięknej łuny nad zakładem w nocy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pochwalą ile chemii zużywają rocznie! Człowiek to dziwna istota dla badyli tyle kasy wydać... Rozumiem jak by to było na produkcję żywności! Oczywiście winni temu są ludzie którzy kupują to badylstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietaj, ze nie samym chlebem czlowiek zyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwne że szukają pracowników, mało kto godzi się na takie traktowanie i wyzysk w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie marudzić.Może sami coś zróbcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak mi opowiadali kiedy przychodzili sparwdzic ile pracownikow pracuje to wielu z nich musialo uciekac w las zeby tylko nie dostali po '***' takim sposobem wlasnie sie dorabiaja i pamietam nawet jak "pan" jaroslaw potrafil ucinac ludziom 0.50 groszy za kazda przepracowana godzine aby tylko dac podwyzke innym w tej samej firmie a potem na odwrot wiec wbrew pozorom najlepjej przeswietlic ten zaklad od poczatku i pokazac ludziom dlaczego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysla jak ludzie na prowincji - a mozna uzyc takiej inwestycji do pozytywnych zmian srodowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się czyta wpisy to od razy widać ciemnote, zacofanie i zazdrość tumanów na lubelszczyźnie ! Szlag mnie trafia jak czytam te wpisy, bo wiem jestem pewien, że pisze to leń, tuman i próżniak ! Jak jesteś taki mocny w ryju to załóż firme i odsuń z rynku konkurencję P. Ptaszka !!!!!!!!!Kanalio !!!!!!!!!!! Ostatnie wybory w Rykach pokazały, że ważne jest 500 a nie logika i szansa regionu ! Tak ciemnota kształtuje politykę ! A fe tumany i ofermy z ryjami pełnymi frazesów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak mi opowiadali kiedy przychodzili sparwdzic ile pracownikow pracuje to wielu z nich musialo uciekac w las zeby tylko nie dostali po '***' takim sposobem wlasnie sie dorabiaja i pamietam nawet jak "pan" jaroslaw potrafil ucinac ludziom 0.50 groszy za kazda przepracowana godzine aby tylko dac podwyzke innym w tej samej firmie a potem na odwrot wiec wbrew pozorom najlepjej przeswietlic ten zaklad od poczatku i pokazac ludziom dlaczego.....
 Jak opowiadali!!!! Jak mówili!!!! A może tak coś od siebie. Nie bo wolisz oczerniać niesprawdzonymi plotkami. Spoko twój "nick" jasno określa osobowość -"Anonim" - Dosrać, donieść, A jak a co ma "somsiad" mieć lepiej zniszcze go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest źle skoro pracuje 11 lat i inni też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden ma pomysł, zasuwa od rana do nocy, realizuje go i się rozwija. Drugi nie ma ani pomysłu, ani ochoty na ciężki zapieprz od zera do milionera. Ma za to ciężki żal do tego pierwszego, bo zarobki małe, bo łuna w nocy, bo chemia etc. Ba, wg.inego (jak zwykle) ANONIMA wiadome służby powinny zająć się sprawą bo za dobrze idzie (przecież normalny człowiek tego nie da rady dokonać, bez wałków i wyzysku........). I tu mamy sedno sprawy. To taka, mała bolszewia we łbach ludzkich - "UPRZEJMIE DONOSZĘ ŻE JEMU JEST LEPIEj, pewnie kradnie i Bóg wie co..." Nie umiem, nie chceee mniee sieee ale aspiracje mam wielkie! A skoro mam jedno krowę bo mi więcej nie trza (albo, bo trza więcej tyrać) a ten za płotem ma 100, to .......jest to niesprawiedliwe, podejrzane, frustrujące, (więc smutni panowie powinni się tym zająć). Wot,potencjał ludzki i biznesowy Lubelszczyzny. Co kolwiek się pojawi, co cokolwiek powstanie i się razwija ..... źle, źle,źle! Za chwilę w Niemcach, od zara powstanie fabryka na grubo ponad 1000 miejsc pracy (ewenement w regionie). Niestety zgodnie z lokalną (w/w) tradycją liczni , po pachy w swoich biznesach zarobieni malkontenci już dają upust swojemu tradycyjnemu 'zadowoleniu'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drabiny Telecommu mogli pochować,. szafy automatyki są bardziej fotogeniczne. Odnośnie samej inwestycji dobrze że jest i daje pracę tysiącom ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DO JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU POŻYCZKI W NISKIM STOPNIU O 2%. (Stephenswillsloan@gmail.com) Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Naszym wiodącym celem jest pomoc w uzyskaniu usługi, na którą zasługujesz. Nasz program pożyczkowy jest najszybszy. Rozdajemy pożyczkę w dowolnej wybranej walucie (dolar amerykański, funty, euro, dinar, itp.) I czas trwania od 1 do 30 lat na spłatę pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej). Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki i masz niski wynik kredytowy, Czy masz trudności z uzyskaniem pożyczki? z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Rozwiązaniem twojego problemu finansowego jest STEPHEN WILLIAMS LOAN FIRM. Warunki są bardzo rozsądne i troskliwe. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: pożyczki świąteczne, kredyty dla przedsiębiorstw, kredyty konsolidacyjne, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe, kredyty studenckie, kredyty mieszkaniowe, pożyczki o niskim oprocentowaniu @ 2% rocznie dla osób fizycznych, firm i organy korporacyjne. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami poprzez e-mail: stephenswillsloan@gmail.com. Złóż wniosek i bądź wolny od niewoli finansowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na coś pieniążki z wyzysku pracowników muszą pójść ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem skąd takie komentarze. Pracuje w JMP od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Owszem praca jest po ok. 9h plus przerwa ale za to zarobki są wyższe niż w innych firmach. Wcześniej pracowałam w dużym "znanym" sklepie. Najniższa krajowa, praca od poniedziałku do niedzieli , 15 min przerwy i żadnych dodatków. Pracowałam w chłodni gdzie temperatura sięgała do -10 . Tu pokojach socjalnych ekspresy, filtrowana woda, dofinansowanie obiadów. Polacy mają taki nawyk że jak nie ponarzekają to nie żyją. ALe bez przesady. mam wrażenie , że tylko nieroby chcące przyjść do pracy i odwalić pańszczyznę piszą takie komentarze. Niestety żeby zarobić trzeba popracować. nic nie ma za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z koleżanką wyżej. Firma się rozwija to widać. Pracuje tu od 5 lat. Ci co narzekają jakby przyszli do JMP 5 lat temu nie zostali by 5 min. Nie było połowy rzeczy, dodatków a i szefostwo TROCHĘ się zmienia - oczywiście na lepsze, owszem została garstka osób, która ma jeszcze niechlubne zachowania ale i tak jest lepiej. Warunki płacowe sa na dobrym poziomie, sam chodzę na kurs języka u nas w firmie i jest to duży plus dla pracowników. Inne firmy tego nie proponują. To nie jest biuro, tu nie da się pracować 8 h jak w budżetówce , wypić kawkę i się poobijać. Jeżeli chce ktoś takiej pracy to tylko w państwówce za najniższą krajową lub na cieciówce . Pracowałem w Holandii i wiem , jak wygląda praca w firmie produkcyjnej. Produkcja nie może stanąć. I liczyłęmsię z tym podejmująć pracę w takiej branży. Osoby, którym to nie pasuje- KAŻDA PRACA NA PRODUKCJI WYGLĄDA TAK SAMO, WIEC MOZE PRACA jako CIEĆ BY lepiej odpowiadała ? Można leżeć i pachnieć przed tv w butce i przerzucać kanały :) Też ciężka praca :) I też można ponarzekać że mało kanałów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...