Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradary kierowcom niestraszne

Utworzony przez Josef, 11 grudnia 2012 r. o 09:04
Zanosi się na likwidację użytkowania jezdni przez Polaków,będzie dostępne tylko dla innych narodowości.Systematycznie i powoli Tuskoland wprowadza państwo policyjne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi na pewno nie sa straszne, bo sobie zainstalowałem Yanosika na telefonie. Dla niewtajemniczonych - to taki darmowy ostrzegacz przed kontrolami i fotoradarami właśnie - co istotne, jest legalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się ostatnio zainteresowałem yanosikiem, w obliczu powstawania tych nowych puszek. Generalnie cudów się nie spodziewałem, ale muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Naprawdę dobry ostrzegacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DannyDeV napisał:
Też się ostatnio zainteresowałem yanosikiem, w obliczu powstawania tych nowych puszek. Generalnie cudów się nie spodziewałem, ale muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Naprawdę dobry ostrzegacz
Taa ja tez się zdziwiłem trzeba przyznać, że jest całkiem skuteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i tych fotoradarów powinno być więcej ale w pierwszej kolejności poprawiane winny byc drogi...to że kierowcy w lublinie generalnie jeżdżą 50km na godzinę to prawda....ale są takie miejsca newralgiczne jak rondo przy Podzamczu i przy wjeżdzie na Kalinę .pieszy tam czuje sie jak prawdziwy intruz....a co do większej ilości fotoradarów za miastem...to absolutnie przeciw....najpierw niech będa na poboczach chodniki za komuny wybudowano tysiące kilometrów dróg a teraz nie stać by zrobić kawałek pobocza dla pieszych....Polskie ulice wymuszają wypadki pieszy na drodze to inruz gdzie nie jednokrotnie aby nie zostać przejechanym w zimie skakać w zaspę...W Polsce jest wzrost gospodarczy gdyż Polakow połowa zarabia najnizsza krajową lub nie wiele wiecej 20 %wcale nie pracuje A na poboczach dla pieszych da się przez 30 lat oszczedzać...Za to pieniądze w bankach kiełkują jak ziemniaki w piwnicy Choć jeszcze nie ma wiosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
może i tych fotoradarów powinno być więcej ale w pierwszej kolejności poprawiane winny byc drogi...to że kierowcy w lublinie generalnie jeżdżą 50km na godzinę to prawda....ale są takie miejsca newralgiczne jak rondo przy Podzamczu i przy wjeżdzie na Kalinę .pieszy tam czuje sie jak prawdziwy intruz....a co do większej ilości fotoradarów za miastem...to absolutnie przeciw....najpierw niech będa na poboczach chodniki za komuny wybudowano tysiące kilometrów dróg a teraz nie stać by zrobić kawałek pobocza dla pieszych....Polskie ulice wymuszają wypadki pieszy na drodze to inruz gdzie nie jednokrotnie aby nie zostać przejechanym w zimie skakać w zaspę...W Polsce jest wzrost gospodarczy gdyż Polakow połowa zarabia najnizsza krajową lub nie wiele wiecej 20 %wcale nie pracuje A na poboczach dla pieszych da się przez 30 lat oszczedzać...Za to pieniądze w bankach kiełkują jak ziemniaki w piwnicy Choć jeszcze nie ma wiosny.
Słusznie kolego zauważyłeś,tylko szkoda że nas jest tak mało i że się o tym nie mówi. Wzrost gospodarczy tylko i wyłącznie bierze się z tego,że żydo-komuna okrada nas,SPOŁECZEŃSTWO w biały dzień i w majestacie prawa. Najniższa płaca minimalna w unii to 1200-1500 euro,a u nas zapi.rdala się 300 euro,a ceny czerwone warchoły chcą ciągle wyrównywać do tych unijnych,bo u nas ciągle za tanio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...