fakt patrzac na niektóre matrony za kierownica to sie slabo robi jak podczas jazdy sie oglada w lusterku albo szuka czegos w torebce... ale faceci tez w tyle nie zostaja jak przechodze nieraz a stado deb***i w samochodzie malo nie wypadnie bo mysla chyba ze zjedza mnie oczami drodzy panowie plakaty z pol glym cialkiem tez was odciaga od drogi a najgorsze jednak sa ci PSEUDOPODRYWACZE ktorzy jak juz wspomnialam mysla ze jak sie gapia z samochodu to kazda na nich poleci... niestety tu was rozczaruje ja ososbiscie faceta idacego z dziewczyna i nachalnie gapiacego sie na mnie uwazam za frajera a tego jadacego samochodem i prawie wypadajacego przez szybe zeby tylko ppopatrzec a potem jechac na recznym uwazam za ciot.y i myslcie co chcecie o kobietach ale jeszcze duzo znajdzie sie myslacych podobnie do mnie. to juz nie jest era kamienia lupanego ze swoja kobiete za wlosy i do jaskini teraz wymaga se od mezczyzn troche kultury i czesc juz te kryteria spelna bardziej mnie interesuje facet ktory nie rozglada sie za kazda na ulicy a taki co pajacuje zeby byle ktora na niego spojrzala chyba ma jakis kompleks....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz