Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja sobie ani prawo jazdy nie mam ani auta. Mi tam drogi potrzebne tylko do sklepu i kościoła a te już są od 1986 roku u mnie we wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Annopol.Przebudowa ulicy Świeciechowskiej do rzeczki-dalszy odcinek do drogi wojewódzkiej przez kogo zablokowany .Praktycznie jest to ścieżka rowerowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same drogi w Świdniku... Aż tak biedna to miejscowość? Ale Soboń działa to i kasa się znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd powiatu kraśnickiego od dziesięcioleci: droga Urzędów - Chodel i dojazd do Rzeczycy od S 19.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A droga kazimierz niezabitow jeszcze trochę sie rozpadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ch** dróg widzę do realizacji w Gminie Trzydnik Duży. Jeszcze trochę, a będziemy jeździć koleją zamiast samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Kraśnik ulica Suchyńska koszmar,można pogubić koła wstyd Panie Burmistrzu Wilk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...