Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a tam co 4 sklep zamknięty to jest tzw."ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE" bo jedyna oferta to te same dresy i podkoszulki lub żałosne płaszcze , ceny też żałosne 50-70 zł podkoszulek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przestaną sponsorować rowery miejskie to zacznę z powrotem chodzc tam na zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa nazwa VIVO FELIN :))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wystraszyli się POgróżek tebewał o "galerii" na Górkach, tej, którą "już mogą POstawić"? Ale żarty na bok: pewno albo skończyły im się zwolnienia podatkowe, albo w końcu obczaili, jak "zasobne" portfele mają konsumenci (czy może właściwszym określeniem byłoby "zwiedzający"), w Kozim Grodzie i okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś sprzedawało się market by nie płacić podatków gdyż na początek było się z tego zwalnianym.Jak jest w tym przypadku nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieniom nazwę na GS LUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miast poza prestiżową miejska elita. Dosadna ocena osiągnięć prezydenta Żuka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie vivo 2 :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mija okres gdy nie muszą płacić podatków więc sprzedają sobie nawzajem galerie i tak nasze Państwo jest łupione na podatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bystrzaki ... . Dopiero teraz zorientowali się w lubelskim zdziadzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym powodem jest koniec niskich stawek podatkowych , galerie kupują się nawzajem i unikają opodatkowania . Dla kumatych , a biedaki niech dalej zapieprzają za miskę ryżu , jak ich guru pan Morawiecki to określił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta galeria ma tylko super parkingi. Life style typu galeria to już anachronizm; i to by było na tyle. Proponuje tu zrobić jakieś magazyny jak np. Panattoni. Dobra lokalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że mieszkam w aglomeracji :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie moga toto zamknac na stałe. To wszystko jest gdzie indziej w takich samych galeriach i za tą sama cene...Zresztą "galerie handlowe" koncza juz swoj byt....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni, którzy dali się nabrać na propagandę o "tętniącej metroPOlii" (emeryci z Niemiec i "inwestorzy" ze wzgórz golan będą musieli się zadowolić niższymi od oczekiwanych stopami zwrotu). Niestety, w Detroit nad Bystrzycą monoPOl na dojenie jeleni mają deweloperzy - PO opłaceniu mini-ratek/czynszu najmu standardowy Koziogrodzianin trzy razy POmyśli, zanim zdecyduje się nabyć chińską szmatę, w której cenę zawarta jest 10-krotna przebitka z uwagi na opatrzenie jej "markową" metką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc prościej - obecnie Felicity należy do izraelskiego "funduszu". A więc szykuje się optymalizacja kosztów? żyd żydowi będzie sprzedawał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły przekręt!! Sprzedali 153 nieruchomości za 0.7 miliarda euro, kupili 52 prestizowe za 0.5 miliarda. A za samo felicity chca 0.3 miliarda euro. Ps. Ja osobiście lubię felicity. Dużo parkingów, kino, sporo sklepów, leroy, duży oszon (za nim akurat nie przepadam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej dobra zmiana gnomów z pis,koledzy z telaviva uciekaja z podatkami,ruszcie du.py ociężałe ,może pare szekli niedojdy odzyskacie ?do kogo ja to mówie? przecież wy to są super cyymes szabesgoye?zwłaszcza przydatne,jak wasz mocodawca idzie w szabas do kibla i trzeba szefa obsłużyć.tylko cóś ostatnio narodowcy wam przekleci pokrzyżowali plany i delegacje z israela w sprawie skoku na nasze pieniądze trzeba było odwołać,niech was szlag trafi ,naród zapamieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie sklepiki- wieś tańczy - buractwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko nazwy nie zmienili jak było z Tarasami Zamkowymi na jakieś VIVO kicz, o logo przypominającym bardziej jakieś czasopismo dla kobiet aniżeli galerię handlową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...