Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gazeta Wyborcza > Warszawa Wschodnia najbrzydsza, Lublin w czołówce

Utworzony przez RT5555, 22 sierpnia 2008 r. o 10:46
A CZMU NIE MA DWORCA KRAKOWSKIEGO I JEGO OTOCZENIA DLA MNIE NAJLEPSZY PORJEKT ARCHITEKTÓW,DROGOWCÓW I WŁADZ MIASTA!!KTOŚ MÓWI,ŻE LUBELSKI JEST PIĘKNY,CHA,CHA,NIE ROZŚMIESZAJCIE MNIE naprawdę!!!DRUGI DWORZEC WROCŁAWSKI!!!TERENY WOKÓŁ DWORCA PKP LUBLIN GŁÓWNY TO PRL W SYCHYŁKOWYM OKRESIe, SMRÓD,BRUD BYLE JAKOŚC INWESTYCYJNA,ZERO POMYSŁÓW NA ZAGOSPODAROWANIE TERENU.MOJA PROPOZYCJA ZAORAĆ TRENY DWORCOWE, ROZEBRAĆ TORY,BO PO CO POŁĄCZENIA Z WARSZAWĄ, KRAKOWEM,RESZTĄ KRAJU: KIEPSKIE,RZADKIE, KOSZMARNY CZAS PRZEJAZDU, DNO TOTALNE!!! PKP WIECZNIE ŻYWE JAK TRUP LENINA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ta GW jest upośledzona na wzroku - Lublin i Radom, kpina, gdzie Kraków, gdzie Poznań - Radom to nie dworzec to wiata dworcowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...