Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba uzdrowić relacje między zawodnikami i innymi. Jak się ma co nieco w głowie i w nogach, to podczas meczu wychodzą takie uderzenia, których nigdy nie udałoby się wykonać podczas treningu. Po kilku miesiącach pracy z tymi samymi zawodnikami osiągnąłbym sukces, na miarę swobodnego utrzymania się w lidze. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FE jest następujące: Załóżmy, że dla niektórych liczb pierwszych q>3 równanie X^{q} + Y^{q} = Z^{q} ma rozwiązania właściwe (primitive triple) [X,Y,Z] zawarte w {1,2,3,...}. Andrew John Wiles otrzymał nagrodę Nobla za rzekome wykazanie fałszywości FE. Po pierwsze, Anglik rozpatrywał przypadek, w którym wykładnik q nie jest podzielnikiem iloczynu XYZ, co jest niedopuszczalne, gdyż q musi dzielić albo X albo Y albo X+Y i Z. Po drugie, Anglik pominął dwa przypadek, w których liczby X,Y są nieparzyste i liczba Z jest parzysta. Po trzecie, Anglik pominął przypadek, w którym X+Y dzieli. sumę potęg X^{q} + Y^{q}. Zatem Anglik nie udowodnił WTF (nawet, gdyby jego brednie uznać za dowód w niektórych przypadkach) w więcej, niż czterech przypadkach, gdyż q jeśli dzileli X+Y, to dzileli Z. Jest oczywiste, że X+Y jest podzielnikiem naturalnym sumy potęg X^{q} +Y^{q}, a mianowicie [X+Y+(-Y)]^{q} + Y^{q}, gdyż potęgi (-Y)^{q} i Y^{q} redukują się. Ponadto, oprócz mnie, nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4 i nikt na świecie nie udowodnił innego twierdzenia, które zastępowałoby dowód WTF dla n=4. Fermat Equation (FE) nie wynika z krzywych Freya. Krzywe Freya nie są następnikami FE. To oznacza, że krzywe Freya nie mają nic wspólnego z FE i FE nie ma nic wspólnego z krzywymi Freya. Wplątanie potęg z FE do krzywej Freya jest pozbawione sensu, tym bardziej, że Wiles ani nie zdefiniował ani nie określił na mocy poprzedników (przesłanek) implikacji postaci podstaw X,Y,Z potęg X^{q},Y^{q},Z^{q}. Z uporem maniaka Wiles oblicza deltę, która jest równa (XYZ)^{2q}, czyli jest kwadratem iloczynu potęg z FE. Bez określenia postaci liczb X,Y i Z nie jest możliwe uzyskanie sprzecznośći ani na mocy jakiegoś lematu ani na mocy hipotezy Tanijamy ani w żaden inny sposób. Nastąpiła więc kolejna zbrodnia na narodowści polskiej, nie dlatego, że Medal Abela należy się LWG, lecz dlatego, że nikt na świecie nie zna wyników LWG. W tej sytuacji mógłbym bez żadnego problemu ..., po prostu pozostawić ten problem w spokoju. To nie jest takie proste, bo wtedy znaczyłoby to, że Polacy mają pracować za darmo. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. nie walić kindybałów. 2. niech organizm w nocy wypoczywa. 3. nie nadrabiaj straconego treningu, bo serducho spierdolisz. 4. nie odbieraj sobie chleba i swoim najblizszym. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5. nie napierdalaj na maksa w piłkę bez właściwej rozgrzewki. 6. nie rób zbędnych zrywów dla pipisu przed jakimiś siksami. 7. nie pal ślugów. 8. nie ćpaj. 9. nie chlej byle czego i w nadmiarze. 10. nie zarzynaj się bezproduktywnie. 11. nie pękaj przed przeciwnikiem. 12. zacznij trafaiać w światło wrogiej Ci bramki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13. zapytajcie dziadków, jak grali Pietrasiński, Ciupa, Rejdych. 14. przypomnijcie sobie z taśm, jak grał przez krótki okres czasu Dariusz Dziekanowski. Wtedy, gdy pokonaliśmy Włochów Darek był najlepszy na świecie. 15. przyjmijcie do wiadomości, że taki czwartoligowiec jak ja, który w zasadzie nigdy piłki nie trenował wpierdolił chłopcom Famulskiego aż sześć bramek, pięknych bramek na żwirze za barakiem przy. ul . Kresowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kopa niewiele słabszego od Bronka Kowalskiego, ale to było nic. Kiedyś byem u Ryśka na Szambleańskiej 2. To był ten sam adres Olejna. Z rogu budynku kopaliśmy piłkę w kierunku tej PRZERWY. Rysiek był trochę lepszy ode mnie, ale w piłkę grał gorzej. W pewnym momencie z Ryśka klatki (tam jest tylko jedna klatka)wyszedł chłopak, którego znałem z widzenia. Zapytał nas, co robimy? Ustawił piłkę i tak przypierdolił, że aż wpadła na dach tego budynku po przeciwnej stronie. Zapytałem go, skąd to masz? Odpowiedział, że trenuje w Motorze. Zatem się zmarmował. Miał mocniejszego kopa od Bronka i też z lewika. Nie tylko Lejo zmarnował talent, z tym, że Lejo Kucharski był w kadrze Polski Juniorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś co ty cpiesz po nocach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to NARESZCIE koniec Ekstraklasy w wydaniu Górnika !!!! Kombinacje i roszady, kupowanie w ciemno kto tylko wyraził chęć gry - przyniosło to co widać w tabeli !!! Sam Bonin i Prusak nie wygrają meczów ....gdy obok są "filozofowie" typu Nowak, samolub - Świerczok lub wykazujący po 15min gry Piesio.....itd. Mam wrażenieże w tym sezonie chodziło wyłącznie o "kasę" i jakieś przetrwanie....aby do......końca tej ciuciubabki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero walki,zero taktyki ,zero honoru. Górnik hańbi nasz region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...