Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawa dla tej Pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darski drze Biblie- wyraz artysytcznej ekspresjii, podrzucenie świn- obraza uczuć religijnych.. naprawde w Polsce już tylu debili jest??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo proszę pani a najlepiej następnym razem małego prosiaka tam wpuścić mam nadzieje ze kebab juz nie benda mieli się gdzie modlić i wyjadą do Mekki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnia świnię podrzuciła... I dziwicie się potem, że muzułmanie agresywni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że Nergal drze książki sci-fi na imprezach zamkniętych dla ludzi, którzy kupili bilety. Jak kogoś obrażają takie artystyczne występy to nie musi na nie chodzić. Bezczeszczenie meczetu mięsem świni to nie to samo. To tak jakby na chrześcijańskim cmentarzu na grobki niszczyć. Serio ktoś nie potrafi tego załapać? Mam nadzieję, że Islam rozniesie się po Europie a zwłaszcza po tej cebulowej Polsce. Może w końcu ktoś was czegoś nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że Nergal drze książki sci-fi na imprezach zamkniętych dla ludzi, którzy kupili bilety. Jak kogoś obrażają takie artystyczne występy to nie musi na nie chodzić. Bezczeszczenie meczetu mięsem świni to nie to samo. To tak jakby na chrześcijańskim cmentarzu na grobki niszczyć. Serio ktoś nie potrafi tego załapać? Mam nadzieję, że Islam rozniesie się po Europie a zwłaszcza po tej cebulowej Polsce. Może w końcu ktoś was czegoś nauczy.
Masz rację, dlatego nigdy nagrobki nie są  niszczone. Przecież jakby były niszczone to też byłby to materiał na pierwszą stronę gazety i byłoby to ścigane z urzędu. Zbuduj kościół chrześcijański w Mecce i zobaczymy czy beżowi będą tacy tolerancyjni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze zrobila tak trzymac nam tu nie trzeba terrorystow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze kobita zrobiła, ciapaki wypierdalać z Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że to specjalna prowokacja, zrobiona przez muzułmańskich terrorystów, żeby niby w ramach odwetu zacząć w Polsce rzeź naszego narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sovieci za tym stoją i nasze rodzime pachołki Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meczet sprofanowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I POTEM SIĘ MÓWI,ŻE TO ARABOWIE SĄ RASISTAMI, ZAMACHOWCAMI!!A PRAWDA JEST INNA!JAK PSYCHICZNY GOŚĆ OBLAŁ FRAMUGĘ OBRAZU Z JASNEJ GÓRY, TO ZROBIONO Z NIEGO BANDYTĘ, JAKBY ZAMRODOWAŁ CZŁOWIEKA!!A BÓG MÓWI W PRZYKAZANIU:NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ, NIE BĘDZIESZ SKŁADAŁ UKŁONÓW BAŁWANOM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram takie akcje moje uczucia religijne też sa urażone ze taki meczet powstał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Polska i meczety ciapaci niech sobie stawiają u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze wylać świńską krew na progu i podłodze żeby islamiści wynieśli się z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była skóra od nergala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla tej Pani. I wielki szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się wziął meczet, kto im sprzedał ziemie polską jakim prawem. Powinien iść siedzieć za to na to ustawy nie ma. Jak by rolnik sprzedał obcokrajowcowi, a swoje dzieci na bruk. Dzieci z Rosji na kolonie do Warszawy, a nasze w Bieszczadach głodują, uchodźcom- rodzinom za darmo 2500zł, naszym rodzinom wielodzietnym 1200zł i trzeba pracować/mies. Kto tak rządzi, rządził i uciekł, sprzedał Polskę i w nogi............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściągnąć do kraju,rozliczyć i powiesić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...