Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdy Jaś w Jana się przemienia

Utworzony przez Natasza, 17 lutego 2009 r. o 14:25 Powrót do artykułu
Wszystko rozumiem o wyznaczaniu Swojej indywidualnosci o probach na ile moge sobie pozwolic o przemianach w organizmie ktore powoduja drazliwosc, klotliwosc o rozpaczliwa SAMODZIELNOSC bo o nia tu glownie chodzi Wszystko to jest normalne Ale co zrobic, jak sie zachowywac gdy DZIECKO naruszy wszystkie normy tj pali, klnie, zdarzylo sie, ze wraca do domu dosc podchmielone, nie uczy sie, nie wraca do domu o wl. porze ani po lekcjach ani od kolezanek Rujnuje kazdy kredyt zaufania typu: wroce na czas, nie siegne po papierosa, odzywa sie do rodzicow w sposob bezczelny, prowokacyjny, do sprzatniecia swoich rzeczy wlasciwie trzeba zmuszac i to codziennie Co robic w przypadku gdy wszystko to naprawde bardzo powaznie szwankuje? Jedynymi waznymi sprawami dla mojej 16 letniej corki to chlopcy, makijaż, komorka, komputer. Ten ostatni nie bynajmniej dla zdobywania wiedzy tylko GG, nasz klasa, fotka Widze straszne ograniczenie i to doprowadza mnie do rozpaczy Jak tu mowic o samodzielnosci i opowiedzalnosci kiedy nie ma gruntu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natasza napisał:
Wszystko rozumiem o wyznaczaniu Swojej indywidualnosci o probach na ile moge sobie pozwolic o przemianach w organizmie ktore powoduja drazliwosc, klotliwosc o rozpaczliwa SAMODZIELNOSC bo o nia tu glownie chodzi Wszystko to jest normalne Ale co zrobic, jak sie zachowywac gdy DZIECKO naruszy wszystkie normy tj pali, klnie, zdarzylo sie, ze wraca do domu dosc podchmielone, nie uczy sie, nie wraca do domu o wl. porze ani po lekcjach ani od kolezanek Rujnuje kazdy kredyt zaufania typu: wroce na czas, nie siegne po papierosa, odzywa sie do rodzicow w sposob bezczelny, prowokacyjny, do sprzatniecia swoich rzeczy wlasciwie trzeba zmuszac i to codziennie Co robic w przypadku gdy wszystko to naprawde bardzo powaznie szwankuje? Jedynymi waznymi sprawami dla mojej 16 letniej corki to chlopcy, makijaż, komorka, komputer. Ten ostatni nie bynajmniej dla zdobywania wiedzy tylko GG, nasz klasa, fotka Widze straszne ograniczenie i to doprowadza mnie do rozpaczy Jak tu mowic o samodzielnosci i opowiedzalnosci kiedy nie ma gruntu.
Ja jestem zdrugotana poczynaniami mojej prawie 17 letniej córki. Jest nadzwyczaj inteligentna, zdolna... I dlatego potrafi super manipulować ludźmi. Wszystko jest na NIE i w dodtaku urządza straszne awantury. Potrafi stanąc na środku pokoju i krzyczeć na całe gardło '' ratunku sąsiedzi, ratunku... matka mnie bije'', a to ona odwazyła się podnieśc rękę na mie. Straszy mnie i dręczy. Nagrywa mnie, przegląda moją pocztę elektroniczną, skyp i inne. Prowakuje mnie strasznie. Gdy jej zwrócę uwagę to mnie straszy, że zadzwoni na ''niebieską linię''. Ja już nie jestem w stanie tego wytrzymać. Moja młodsza córka temu wszystkiemu się przygląda i ... nie potrafi się w tym wszystkim odnaleźć. Najgorsze jest to, że moja matka (babcia mojej córki) podjudza ją przeciwko mnie i buntuje. Córka czuje się wtedy pewniej i pozwala sobie wobec mnie na więcej i więcej. Ja już nie jestem w stanie tego wytrzymać i myślę ostatnio cały czas o samobójstwie!!!!!!! Jestem krok od tego. Powstrzymuje mnie od tego jeszcze tylko świadomość, że jest jeszcze młodsza córka i nie mogę jej zostawić. Jednak ile jeszcze wytrzymam????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...