Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie i jak jechać na wakacje. Poradnik

Utworzony 3 września 2015 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Znalazłam tutaj świetną ofertę edana.pl. Musze namówić dziadków bo jest super promocja dla seniorów. Po 10 sierpnia noclegi mieliby taniej. Może będą chcieli skorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lefkada.... coś pieknego. Byłem tam dwa razy i będę wracał. Tyle pieknych plaż i wspaniali ludzie. Chetnie podpowiem, gdzie warto się zatrzymać. Apartament z widokiem na zatokę, przy samym morzu za 20E Pisz na adres : dariuszekx na wp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki Bogu u nas na Poludniu Wloch raczej bezpiecznie i spokojnie, przy tym nawet moze byc i niezbyt drogo, do odwiedzenia conajmniej 60 km wybrzeza z zabytkami bedacymi dziedzictwem UNESCO, PLAZE CZYSTE I PIEKNY PIASEK, NIESTETY TE ZA OPLATA, plaze z szarym piaskiem z Wezuwiusza te za darmo, pogoda i slonce gratis, przyjazni ludzie i malo emigrantòw, czy tego typu wakacje moga Panstwa zainteresowac o ile tak zapraszam albertosponza@yahoo.it
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas Zakopane. Jedziemy odpocząć, dlatego nie wybralismy znanych rejonów miasta, tylko chcemy się zaszyć na Olczy w ośrodku Tulipan, tam jest spokojnie i można odpocząć od szumu miejskiego a jednocześnie jak nas najdzie ochota blisko do knajp, sklepów i klubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż mnie wyciąga w góry, ale ja też z chęcią zobaczę Białkę Tatrzańską, bo jeszcze nigdy tam nie byłam. Dodatkowo ciągną mnei baseny geotermalne, więc i góry będą i taplanie sie w wodzie - tym mnie przekonał. Mamy też fajny dom wypoczynkowy - Stokrotka. Jest dobrze położony bo w centrum miasta, wszędzie blisko i dojazd dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...