Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest Iwona Wieczorek? Szuka jej cała Polska (wideo)

Utworzony przez lnn, 1 sierpnia 2010 r. o 17:03
szukaja kogos a nawet nie napisali skad jest i jak wyglada, to szukajcie sobie sami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
600-007-007 Telefon do Biura Detektywistycznego Rutkowski w sprawie zaginionej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że trzeba szukać dziewczyny wszelkimi sposobami, bo tak trzeba. Tylko zastanawiam się jak to jest, że są zaginięcia i zaginięcia. O tej osobie jest w wielu mediach, a przecież poszukiwana jest nie tylko Ona, dlaczego nikt nie szuka innych zaginionych na taką skalę? Mam nadzieję, że się odnajdzie. Jak również odnajdą się Ci za którymi media nie stoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj około 20-ej jechałem motorem w jelitkowie, chodnikiem szła identyczna dziewczyna w niebieskiej mini , biala bluzka, białe buty, szła z jakąś dziewczyną, tak się zapatrzyłem że mało w auto nie wjechałem, gdy zawróciłem w dogodnym miejscu przechodzili przez ulicę i znikli w tłumie, miała troszkę grube uda, nie wiem jakie ma w rzeczywistości bo na zdjęciach widziałem do połowy a z kamer nie za wyraznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna jest z Gdańska, zaginęła w Sopocie. Jak napisano wracała z dyskoteki pieszo i ostatni raz (na zapisie z kamery) widziana była niecałe 2 km od swojego domu. Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukają ją modeia regionalne prze google.pl http://www.google.pl/#hl=pl&q=iwona+wieczorek&fp=e088c87923d48d92 jak widać wszystkie linki prowadzą do MR. Na 3 pozycji jest DW lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiając się nad tym wszystkim, doszłam do wniosku, że owszem- może ktoś ją porwał. Ale do niemieckiego hmm... burdelu. Jest śliczną dziewczyną, młodą, a najważniejsze blondynką, co dla Niemców naprawdę się liczy (wiem o tym, bo tam mieszkałam). Więc zamiast pieprz.....ć o tym, że nie żyje ruszcie tyłki do Niemczech i tam jej szukajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze... lipa że zamiast przedstawiac fakty wy piszecie nam co swoje wrazenia/swoje oceny "Na filmie widać jak idzie boso przez bulwar, a niedaleko za nią maszeruje mężczyzna z ręcznikiem na ramieniu." nie wiem co ten autor tam widzi ale sugeruje mi cos. Ja nie widze recznika ale nie bede wam sugerowal ze to bluza lub cienki sweter...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden wielki kit i medialan manipulacja!! FIKCYJNA DZIEWCZYNA, KTORA NIE ZAGINELA, FIKCYJNA NAGRODA DLA FIKCYJNEJ RODZINY!!! ZMOWA LUDZI, KTORZY CHCA WYRWAC KASE A PRZY OKAZJI ZROBIC Z SIEBIE NIEZLA REKLAME. POWIEDZCIE MI DZIEWCZYNY-KTORA Z WAS SAMA SIE WYBIERA Z DISCO AN CHATE??? BEZ POWIADOMIENIA ZNAJOMYCH??? JEDNA WIELKA SCIEMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kit: na jakiej niby podstawie twierdzisz ze to jest fikcja, znam ta dziewczyne z widzenia i ze slyszenia i moge cię zapewnic ze to nie jest KIT. jezeli nie wiesz to nie wypisuj takich bzdur ! Jak chcesz to sobie wpisz w google Iwona Wieczorek i znajdziesz info na temat jej zaginiecia.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYSLE ZE TO ZBOCZUH KTURY ZAINKASOWAL JEJ BUTY I MAJTKI, , A RECZNIKU ZAMIERZA JOM WYKORZYSTAC, STUDENTKI KAZDY LUBI WCALE NIE TREBA BYC ZBOCZUCHEM ONE DAIOM NAJ,, I SOM GORONCE,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem ciekawa co zobaczyli chłopcy na filmie 6;42 popatrzyli w tą strone w którą ona skręciła a pan poszedł za nią mineło tylko 2 minuty to chyba ich trzeba też przesłuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka napisał:
Zastanawiając się nad tym wszystkim, doszłam do wniosku, że owszem- może ktoś ją porwał. Ale do niemieckiego hmm... burdelu. Jest śliczną dziewczyną, młodą, a najważniejsze blondynką, co dla Niemców naprawdę się liczy (wiem o tym, bo tam mieszkałam). Więc zamiast pieprz.....ć o tym, że nie żyje ruszcie tyłki do Niemczech i tam jej szukajcie.
Hm szukac w niemieckich burdelach? swietny pomysł, jesli juz to do NIEMIEC nie do NIEMCZECH no ale najwazniejsze to byc Blondynka - to fakt;-)))))pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozglądał się czy nikt inny nie kręci się w pobliżu najprawdopodobniej mógł się rzucić na nią od tyłu i zaciągnąć w jakieś gęste zarośla pobliskie lasy jakoby zachodziła taka możliwość że tam są też zakamarki ciemne jak w kopalni w nocy sku***syn mógł ją zgwałcić i udusić a ręcznik wywalił byle gdzie jak piszecie co z kolei naprowadza na trop w tej sprawie jednak większość zaginień to ofiary morderców chyba i w USA jest ich pewnie więcej niż tu ale zastanawia mnie jedno przecież na stronie zaginieni.pl jest to strona z masą osób zaginionych przecież mafia może ludzi porywać i wywozić za granicę jeśli jeszcze jakieś są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym żeby ta dziewczyna żyła ale minęły już dwa tygodnie! Dziwne jest to że pokłóciła się z koleżanką i postanowiła iść sama do domu 7 kilometrów na boso!!! Widać że była zawzięta,i uparta. Normalna dziewczyna zadzwoniła by do mamy że wraca sama i czy w razie czego może wyłożyć jej na taxi. Nie wiem czego ona po drodze szukała o czwartej rano, chyba wrażeń. Ja nigdy nie poszłabym sama taki kawał!!! Przecież nie szła z wioski do wioski, tylko z miasta do miasta. Może była tak zmęczona po drodze że ktoś się zatrzymał i podwiózł ja tylko gdzie i kto?!!! Może nawet ktoś ze znajomych wracający z innych baletów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te zaginięcie bedzie przestrogą dla innych "blondynek" żeby same nie chodziły w nocy, zawsze lepiej wziąć chociażby taksówkę i podjechać do domu niż iść samotnie opustoszałymi ulicami. Taka podróż jak widać może się źle skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karola napisał:
Chciałabym żeby ta dziewczyna żyła ale minęły już dwa tygodnie! Dziwne jest to że pokłóciła się z koleżanką i postanowiła iść sama do domu 7 kilometrów na boso!!! Widać że była zawzięta,i uparta. Normalna dziewczyna zadzwoniła by do mamy że wraca sama i czy w razie czego może wyłożyć jej na taxi. Nie wiem czego ona po drodze szukała o czwartej rano, chyba wrażeń. Ja nigdy nie poszłabym sama taki kawał!!! Przecież nie szła z wioski do wioski, tylko z miasta do miasta. Może była tak zmęczona po drodze że ktoś się zatrzymał i podwiózł ja tylko gdzie i kto?!!! Może nawet ktoś ze znajomych wracający z innych baletów!!!
Marek Wojciechowski(21 lat student UMCS Lublin) 18 marca 2009 też "szedł piechotą 7 km" aż do stawu w Dąbrowicy Wyłowiony z wody był bez kurtki i plecaka. Miał telefon, dokumenty i pieniążki Nie miał przeczucia, że to się tak skończy powrót na stację, inaczej by zamówił Taxi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marek Wojciechowski(21 lat student UMCS Lublin) 18 marca 2009 też "szedł piechotą 7 km" aż do stawu w Dąbrowicy Wyłowiony z wody był bez kurtki i plecaka. Miał telefon, dokumenty i pieniążki Nie miał przeczucia, że to się tak skończy powrót na stację, inaczej by zamówił Taxi.
Otóż własnie! I śledztwo umorzono z powodu braku dowodów działania osób trzecich. Całkiem możliwe, ze śledztwo w sprawie zaginięcia tej dziewczyny skończy się podobnie i ani jej ani jej ciała nigdy nie odnajdą? Tu nie chodzi o przeczucie a o zwykły zdrowy rozsądek który powinien podpowiadać, ze samemu po nocy się nie chodzi. Dotyczy to szczególnie dziewczyn, które mogą stać się łatwym celem zboczeńców i innych łachów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem że w dzisiejszych czasach znieczulica "ludzka" nie zna granic. Podejrzewam że być może ci chłopacy coś widzieli coś słyszeli, a i tak nie zareagowali. Być może to nie jeden facet, może druga osoba już na nią czekała, poza tym Iwona niosła w ręce buty no i jakąś torebkę siłą rzeczy jakby ktoś ją napadł to by upuściła to co niosła. A przy takim natężeniu ruchu już o tej porze, jak sprawca to zrobił że skrzętnie ukrył Iwonę i do tego buty, torebka. Oby ta dziewczyna się znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Powiem że w dzisiejszych czasach znieczulica "ludzka" nie zna granic. Podejrzewam że być może ci chłopacy coś widzieli coś słyszeli, a i tak nie zareagowali. Być może to nie jeden facet, może druga osoba już na nią czekała, poza tym Iwona niosła w ręce buty no i jakąś torebkę siłą rzeczy jakby ktoś ją napadł to by upuściła to co niosła. A przy takim natężeniu ruchu już o tej porze, jak sprawca to zrobił że skrzętnie ukrył Iwonę i do tego buty, torebka. Oby ta dziewczyna się znalazła.
Wiesz to na pewno byli "chłopacy" z "włatców móch". Analfabetyzm nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...