Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gdzie kupujecie zamienniki do drukarki?

Utworzony przez rako, 14 listopada 2016 r. o 17:04
Gdzie w Lublinie można kupić jakieś sensowe jakościowo i cenowo zamienniki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Empiku kupisz dobre zamienniki, np. firmy Asarto. Cenowo wychodzi 50% taniej niż za oryginalne, jeżeli Ci odpowiada cena, to z samego druku będziesz bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tesco jest stoisko active jet, podobno w sferisie można kupić actisy, sam je kupuję ale na allegro i jestem bardzo zadowolony z jakości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie drukarki teraz najlepiej kupować?? padła mi stara hp i nie wiem czy dalej na hp stawiać czy wybrać coś innego? Trochę minęło odkąd ostatnio kupowałem i nie wiem jak to teraz jest z drukarkam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze są brothery, bo można znaleźć do nich tanie zamienniki, z hp może być problem bo lubią blokować stosowanie zamienników, jeśli szukasz czegoś taniego i dobrego to np. brother j105, są do niego zamienniki actis, active jet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] To ja  zamienniki kupuje na electro.pl. fajce ceny mają i zamienniki dobrej jakości [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to tak samo jak DobreTonery.pl ceny dobre, a jakosciowo tusze sprawdzaja sie identycznie jak oryginalne (nie ma utraty jakosci ani troche) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupuje w tym sklepie ***s://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-1020-p-11.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak przedmówcy, też kupuję zamienniki przez internet i da radę pogodzić jakość z ceną. Zamawiam do biura zamienniki tuszy i tonerów do drukarek na tuszetonery.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w necie najtaniej, zawsze na allego robię sobie większy zapas activejetów, to moje ulubione zamienniki, nigdy nie mialem problemów z ich jakością czy wydajnoscią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syntonya napisał:
W Empiku kupisz dobre zamienniki, np. firmy Asarto. Cenowo wychodzi 50% taniej niż za oryginalne, jeżeli Ci odpowiada cena, to z samego druku będziesz bardzo zadowolony.
  Asarto to świetna marka. Ja kupuję w internecie, bardzo jestem zadowolony z wydruku, jego ilości czy barw;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Active jety są stosunkowo łatwo dostępne w większych sklepach typu euro, auchan itp. na pewno znajdziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...