Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzerie Lublin. Nasz ranking 10 najlepszych pizzerii

Utworzony przez Judi, 15 lutego 2015 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Według mnie najlepsza pizza w Lublinie jest w Ostro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gusto Dominium ma dużo lepsze jedzenie niż wszystkie inne, znane mi w tym mieście lokale. Przede wszystkim u nich po prostu jest zawsze smacznie, pizza jest powtarzalna, ciasto w zasadzie zawsze takie samo, a moim zdaniem to podstawa. Idąc dalej - nigdzie indziej nie jedliśmy tak dobrze przygotowanych owoców morza, chociaż nigdy wcześniej nie byliśmy jakoś specjalnie ich zwolennikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne jedzenie u nich mają tzn. Gusto Dominium, szczególnie pizza de la casa, coś takiego to się nazywa. Chodzi mi o całą grupę pizz z dziwnymi składnikami. W sumie nigdzie indziej poza Gusto nie jadłam pizzy z szynką dojrzewającą, świetną mają też pizzę z sosem szpinakowym, albo śmietanowym. Ale wiadomo że kwestia taka, co komu najbardziej odpowiada, co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście są dwa Gusto - o którym konkretnie piszecie? Ma to znaczenie do jakiego lokalu pójdziemy? Czy widać większe różnice w jakości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma znaczenia do którego gusto pójdziesz - w jednym i drugim przypadku dostaniesz to samo. W tej sieci mają takie sam menu, pizza zawsze smakuje tak samo, ciasto fajnie zrobione, zupełnie nie ma się czego czepiać, tak więc przynajmniej ze swojej strony zdecydowanie ich polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje Wytwórni pizzy w zestawieniu. Każdy kto szamał wie o co caman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tu glosowal?Dziwny ranking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek 5. Wyśmienita pizza. Bajecznie cienkie i pyszne ciasto. Super dodatki. Przemiła obsługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Wytwórnia Pizzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio jadłam super dobrą pizzę od Grubego Benka. To nie jest włoska pizza tylko taka na puszystym cieście, ma mega dużo składników, czuć że swieże i jest ich naprawdę na full. Polecam z całego serca!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko La Traviata. Pizza we włoskim stylu, najlepsze ciasto, świeże dodatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest MiMi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, na wstępie chciałabym bardzo gorąco poprosić o udostępnienie tego posta ponieważ z takich chamstwem i -powiem wprost- złodziejstwem jeszcze się nie spotkałam. Mowa o pizzerii PAUZA. W sobotę o godzinie 1.20 zamówiliśmy ze znajomymi dwie pizze i dwa sosy. Czas oczekiwania jaki nam podano to max 1,40h. Czekaliśmy i czekaliśmy, znajomi zdążyli się porozchodzić, nas samych obudził domofon, zgodnie z naszym życzeniem kierowca miał ze sobą terminal. Zapłaciliśmy więc za zamówione produkty. Kierowca poszedł. Odruchowo spojrzałam na zegarek i przestałam się dziwić dlaczego przysnęliśmy czekając na pizze: była 4.20!!!!!!!! A więc pizza przyjechała po 3 godzinach!!! Mało tego, okazało się, że kierowca nie dał sosów.. Od razu wykręciłam numer do PAUZY aby ktoś zawrócił kierowcę z naszymi sosami, nikt nie odbierał pomimo tego, że ktoś na pewno musiał tam być bo przecież kierowca miał ze sobą terminal. No nic, pizze były niedopieczone a składniki rozpłynęły się po pudełku. Z samego rana zadzwoniłam, aby przywieziono nam sosy, o których zapomniano wczoraj. Pan przez telefon odparł, że za 15 minut ktoś będzie (mieszkamy dość blisko). Kiedy po godzinie nikogo nie było zadzwoniłam zapytać gdzie są sosy i tu doznałam szoku.. Powiedziano mi, że nikt mi ich nie przywiezie bo przecież nie mają żadnych podstaw aby mi je przywieźć. No jak to? przecież za nie zapłaciłam!!!!!!!! Nie mogą bo nie ma pani paragonu. Ano nie mam bo kierowca nie dał (Urząd Skarbowy zostanie przeze mnie poinformowany). Zażądałam albo sosów albo zwrotu gotówki na podstawie wydruku z terminala. Powiedzieli, że dobrze. Za chwile oddzwonił jakiś niezbyt lotny chłopak i powiedział, że szef wziął mój numer i "rozpatrzy reklamacje". No cóż, nie rozpatrzył. Za 3 zł stracił klientów, dobrą opinię i może być pewien, że po takim potraktowaniu opinia pójdzie w świat. Czuję się okradziona. Kompletny brak profesjonalizmu. NIE POLECAMY PAUZY! WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widzieliście pizzalbn??? ***s://pizzalbn.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...